gençlere bakıp "bizim zamanımızda böyle miydi" diye söylenmeye başlamaktır.
Merdivenler ve amca diyen çocuklar.

Ha birde arabaların arkasına yazılan 95/1 gibi yazılar. O nasıl bir tertip lan.
dün mutlu olduğum şeyler ile bugün olmayıp,
dün mutsuz olduğum şeylerin bugün beni mutlu ettiğini, hissettiğim an.
ergenlere sinir olmak. evet ben. len diyorum ben bunların yaşındayken böyle değildim. ayaklarını uzatarak ebeveynlerinin yanlarında uzanmalar, her lafa cevap, makyaj yapmak istemeleri, cep telefonu manyaklıkları.
düşüncelerini olgunlaştığı cesaretini deliliklerini geride bırakmaya başladığın zaman hissetiğin an.
sarılıp yüz yüze yatılmıyor be ya. insan oksijensiz kalıyor sanki.
Her leyi unutmaya başlamak saçlarının beyazlaşması V.B
Öğle yemeği yanında soğan yemek .
Kuru pilav la güzel gidiyor ama ne edeyim.
Ulan ben okuyorum kız evlenmiş ve çocuğu olmuş.
Giderek sıfatlar kazanmak. ilk önce soncan, abla , teyze daha da devamı gelcek. Artık yaşlanıyorum.
snapchat'e uyum sağlayamamak. teknolojinin gerisinde mi kalıyorum ne.
Bulmacalarda fotoğraftaki ünlüyü bilememek.
şu başlıktaki entry'leri okumak.

ilk entry'i okuduğumda 20 idim. son entry'e geldim 30 oldum amk. içimi kararttınız.
daha çabuk şarhoş olmak.
Elimi öpüp alnına koyan iki yaşındaki yeğenim. Oysa ki daha çok gencim.
Saçımda farkettiğim beyazlar.
hanımla bir kaç gündür aramız limoni. aslında limoni derken 10 gündür falan eve gidemiyorum. öyle bir limoni, eşyaların kapının önüne konması vs. Lakin sorun şu ki ikimizden de geçmiş artık. instagram'da profil fotosunu değiştirmiş ama doğru düzgün instagram kullanmayı ikimizde bilmiyoruz. Sonra bi baktım facebook'tan atarlı giderli paylaşımlara başlamış.

biz gerçekten yaşlanmışız. yaşı 40 a dayanmamış kimse facebook'tan öyle paylaşımlar yapmıyor artık bizde ne instagram var ne tiktok. ne de başka bir bok.

ah ahh msn olsa da ne dinliyorum dan bende laf soksam.
Bayram geliyor.
Dağıtmak için yüklü bir para hazırladım.

Toplamak heyecanından nerelere gelmişim..
23 yaş altına asla tahammülüm kalmamış.
Tanıştığım kadınların '' Sevgilin var mı? '' şeklinde değil de '' Bekar mısın? '' şeklinde soru sormaya başlaması.
Sessizlikci: bana “daha önce evlendin mi?” Diye soruyorlar.
gürültülü ortamlarda çok duramıyorum. kavgaları da artık sevmiyorum kafamı yoruyor. insanları da sevmiyorum zaten. hiçbir şeyi sevmiyorum
Umarım buraya bir sonraki entry girişimde hatrı sayılır bir mal varlığım olur aksi halde çok mutsuz olurum. Yaşlılığımda beni teskin ve teselli edebilecek tek şey para.
Hüzünlü bir başlık.
Fenerbahçe’ nin 10 senedir şampiyon olamaması. 10 yaş bu, ne ara geçti ?
Kuaförlerin artık beyazları da kapatalım mı diye sorması.
Boş muhabbeti katiyyen çekememe andan çalıyorlarmış hissi vermesi.
Daha çok verimli zaman geçirme isteği.