bugün

bu ne işe yarıyor, şimdi ben bunu denemezsem içim rahat etmez diyerek kendini izinli yaptığından bir süre sözlüğe giremeyecek olan yazar. *
kendisini yanlışlıkla kafa iznine çıkararak gülmekten yerlere yatmama sebep olan yazar.
-seras sen uludagsözlüğe üyeydin di mi
+hıhı sen demiştin bi ara sıkılırsan bak fena değil diye
-senden bir şey rica etsem mi acaba
+bilmem etsen mi
-etsem iyi olur sanki ama bilemedim şimdi (:
+peki tamam söyle noldu ama karşılığındaki ricamı saklı tutarım
-yaa işte bir insanı bir şey rica etmeden tanıyamıyormuşsun
+bunca zamandır çıkarcı kimliğimi senden saklamıştım
-anlamalıydım zaten gerçek olamayacak kadar iyiydin
ama bir tarafım hep o bir tarafım yalan da olsa inan demişti
şimdi düşünüyorum da ne salakmışım
keşke seni hiç tanımasaymışım
+aslında sana karşı samimi olmaya başlamıştım artık yapamıyordum ama mecburdum
-sus daha fazla yalan söyleme
niye biliyor musun
inanırım çünkü
+çok tuttum bu repliği nerden
-ezelde vardı sanırım yada salladım bilmiyorum öyle aklımda kalmış işte
+güzelmiş neyse sen ne diyodun şimdi onu söyle sonra konuşuruz
-ya şimdi bu uludağsözlüğe gir benim nicikimi arat sonra altına dediklerimi yazsana
+niye ki? hem nickin neydi uzun bir şeydi unuttum
-arthas menethil
+ilk sorunun da cevabını alalım
-sabah girmiştim ayarlar kısmında kafa izni diye bir yer vardı tesadüf görünce merak ettim bile bile denedim bir daha da giremiyorum
+bir daha hiç mi giremeyecekmişsin anlamadım
-kaç gün ayarladım bilmiyorum ama sanırım 15 gün olabilir
aslında sorun değil de şimdi konuştuğum insanlar var ayıp olmasın diye
bilsinler diye yani
+ne yazacam peki
-işte kafana göre bu dediklerimden ufak bir özet çıkar.
+şey yapsam olmaz mı
bu msn konuşmamızı oraya kopyalasam
hem daha havalı olur değişik olur
-sen bilirsin farketmez ama isimleri silmen lazım biraz uğraştırır
+yaparım yaparım sorun değil
-peki tmm anlaştık
-kafa izni alarak beni hüzne boğan yazar.
-her zaman yanımda olacakmış gibi bir izlenim uyandırmıştır.ne derece doğrudur bilemiyorum.
-çok sağlam bir yazar olmak dışında çok da iyi bir insan.
-sözünü unutmadığım her bozduğum da hatırladığım.
-askerde yalnız koymayacağım yazar.**
tekrar sahalara dönen yazar. hoş gelmiş. kurcalamasın artık kafa izni butonunu. kendisi şu sıralar sınavda büyük ihtimalle bana küfretmekle meşgul.
yüce rabbimin bizlere bir mucizesi.

sen öyle bir yazar ol ki.. doğru düzgün en beğenilenlere entry sokama. dikkat çekme. şahsi en beğenilen entryin yaran bir inci sözlük ayarı olsun.. gel üç ayda karmayı 1500 e daya.

bence nicki de bir anagram içeriyordur. harflerin yerini değiştirince ya bir azizin, ya bir erenin, ya da o tür tanınmış mukaddes bir insanın ismi ortaya çıkabilir. korktuk reis.

aref de olabilir kendisi. hatta kesin ip vardır orda amk.

şimdi daha fazla konsantre oluyoruz.. daha fazla.. daha fazla.. karmamız artıyor... daha fazla.. daha fazla...

saygılar üstadım. tapıyoruz.
(#11331690) ile yılın bakınızını verdiğini düşündüğüm okumaktan zevk aldığım yazar. koştur desem az koşturuyor besbelli, coştur sözlüğü ustam.
dost canlısı yazar. mutludan alıp mutsuza veren robin hood.

benimse penceremde güvercin hüznü, kulağımda edward elgar.
papatyadan taç yapabilen yazar. o kadar da becerikli.
bayan yazar.*
edit:cinsiyetini deşifre etmeme çok kızmıştır. lütfen çok rahatsız etmeyin yazılarıyla gündeme gelmek istiyor. fazla sıkıştırmayın.
1450 karma puanıyla nickaltını zayıf bulduğum yazar. çok uykum var yazdıklarına bakamıycam şimdi ama en kısa zamanda okuyacam. tşkk...
o bir nostradamus.*
nick altıma girdiği entry'i okurken beni heyecanlara sevk etmiş. fakat yıldızlı bakınızıyla tekrar kendime gelmemi sağlamış yazar.
neyse ki gece gece tekrar kendisiyle karşılaşmak sevindirmiştir.
(#11621869) özeleştiri yapabilen bir yazar.
insanların düşüncelerine saygı gösteren birinin önünde bende saygıyla eğilirim.açık sözlü yazar.
canımı sıkan yazar.* kendisi seda sayanın sıkı bir takipçisidir. şu sıralarda muhtemelen onu izlemekte.
açık sözlü yazar.
karması gayet "ulu" olan yedinci nesil sözlük yazarı. vuhuu...
adi bir yazar. evet evet tanımı bu. çünkü yaptığının başka bir açıklaması yok. beni ne kadar üzdüğünün farkında bile değil sanırım. bilmiyorum çok kinlendim bu yazara. kinim hasretimi geçti. şimdi bunu okuyacak bana dönecek falan hiç kıymeti yok.
ağustos'ta askere gidecek yazar.
askere giderek birçok insanı mutlu edecek olan yazar. kendisinden kurtulacağız pek yakında. bu sevindirici bir haber. gittiğinde etraf fesferah olacak. ağaçlar, kuşlar bir bahar havası esecek adeta.
hoşsohbet, dert ortağı yazar.
o şimdi asker canı neler ister yazarı* arada konuşsam da her gün kafasını şişirmeyi özledim gerçi burdan bile yapıyorum o ayrı. sağ olsun bana katlanıyor. 16 Ocak 2012'de tezkere alacak. çok çabuk o günün gelmesini bir an önce özgür olması temennisiyle bu entryme son verirken patates yanaklarından öpüyorum. canımın arthasım.
rötuş isteğine riayet ederek, entry'sinde yaptığı yazım yanlışını düzelten ve bu hareketiyle takdirimi kazanan yazar.

(bkz: incisözlük uludagsozluk yazar değişimi programı/#10374154)
pamuk lakaplı, lakabının hakkını pamuk gibi karakteriyle veren askerliği yemiş bitirmiş yazar. gelir-gelmez sözlükteki varlığını hissettirmiştir. lafı uzatmayıp "hoşgeldin pamuk" diyor meydanı kendilerine bırakıyoruz. * *