bugün

yarın oynanacak şampiyonlar ligi beşiktaş'ın arsenal ile oynayacağı maçın skor tahminidir. 2-1 beşiktaş alır.
Gollü beraberlik olsundur. Büyük başkan anısına.
denba ba 2 tane atarsa süper olur.
1-1 muhtemel.
1-1 biter ve beşiktaş tur atlar.

not: beşiktaşlı değilim.
1-0 beşiktaşın alacağı ve tarih yazacağı maöın skor tahmini.
beşiktaşa ingiliz takımları ters geliyor hem de bir de dış sahaysa. liverpool felaketi hala akıllarda.
gollü berabere bitmesini temenni ettiğim maçtır.
ingilizler kazanır.
bende 2 gündür 1 1 düşünüyorum.
1-1 olabilir ama ilk yarı golsüz geçer diye tahmin ediyorum .
https://www.youtube.com/watch?v=b8BJyIj-WbM taraftara bak taraftara...
gönlüm beşiktaş'tan yana ama arsenal 2-1 alır gibi, beşiktaş elense bile üzülmeyeceğim çünkü beşiktaşın bu kadroyla uefa'da çok daha iyi işler yapacağını düşünüyorum, fenerbahçeli olarak beşiktaş'a başarılar.
gençler adıma iyi bakın yarın beşiktaş 1-0 kazanacak ve golü demba ba atacak rüyamda gördüm.
Beşiktaş'a uefa ligi'nde başarılar diliyozzzzz..
3-0 ile arsenalin beşiktaşı ugurlayacagı maçtır. Burayada yazmış oldum. iddiam tutarsa lütfen inbox'ma geliniz.
2015 avrupa kupası şampiyonunu belirleyecek bir skorla dönecektir beşiktaşım. (bkz: arsenal)
2-2 olur.
mustafa atar bir tane iki tanede denba ba atar. alır gelirler.
2-1 biter. Hadi be Beşiktaşım göster kendini.!
1-1 ile tur atlariz inşallah.
beşiktaş 3 sarı karttan az görürse 2-0 yenilecektir,
beşiktaş 3 sarı karttan fazla görürse 2-1 yenecektir.

sert futbol taraftarı değilim ancak kritik yerlerde yapılacak yugoslav faulleri sayesinde oyunda dirençli bir beşiktaş olduğu sürece geçit vermeyiz.
valla işallah beşiktaş 1-0 alır.

not: fener.
1-1 dir.

40' da bir gol yeriz. 60-65 de duran topta yada karambolde atarız. Son dakikalarda hakem arsenale gol attırmak için götünü yırtar. Bizde kanser oluruz.
beşiktaşlıların maganda olanları hariç gerçekten insan olduğunu son bir iki günde anladığım için bir galatasaray'lı olarak beşiktaş'ın kazanması yönünde tahmin bildiricem. 2-2 beşiktaş turu geçer diyorum. beşiktaş taraftarını objektif bulmaya başladım lan, garip bir dönemden geçiyorum. seviyorum beşiktaşlıları.