bugün

Şu andan itibaren sözlükte en sevdiğim yazardır kendisi.
vodkamla eriğimi çalıştırmasını istediğim yazar.
(bkz: arnavut votkamla eriği çalıştır ulan)
Bursa çocuğudur her yerde entryleşir.
(bkz: votkamla eriği çalıştır ulan)
Bir iki yazışmıştık, gayet aklı başında ve olgun bir yazara benziyordu.
Charlie hunnam'a benzeyen yazar imis.
Cok severim.
Charlie hunnam'i. Filmi de giriyor vizyona. pek yakinda.
Kara kartalım diye kalbimi kıran timsah yazar.
kendini fazla beğenen yazar.
ragnar lothbrok a benziyor diye her gün foto paylaşıp hava atmanın derdinde.*
hakkını yemeyin, adam yakışıklı beyler.
sen bunlara bakma kardeşim, aynen devam.
kızlar seni seviyor.

bunlar da evde burunlarını karıştırsınlar.
eheh.
Bu sözlüğe böylesi de düşmüş mü vay anasını dedirtmiştir.
ayrıca bu herifi gördüğümde umut sarıkaya'nın ev seksisi karakteri geliyor aklıma.

https://karikaturistan.wo...-seksisi-1-umut-sarikaya/

dip not: dışarı çıksana olm, burda milletin rızkını niye yiyorsun hahahaha
Benim hemşerimdir.
Kendisini alma niyetimi açıkça belirttiğim yazar. Tez bana varasıca.
Sozluge fotoraf atmaya bu kadar anlam yuklemeye gerek yok hic kimse atmasa hepimiz ayni ve sıkıcı olurduk. Fotoraf atmaktan kisilik analizi tespiti yapmak gereksiz ve manasiz. Ama yinede burayi facebook olarak kullanmak degisik bir secim nitekim sozlukteyiz.

Surekli fotoraflarini gordugum bir yazar.
Eskiden, futbol oynadığım dönemlerde benim de bacaklarım böyleydi çünkü bacaktaki kas gelişimi için hocamız kılları aldırıyordu. Bacak kılları bu arkadaşın gibi olmayan kadroya alınmıyordu.
O değil de 10 numara giyerdim. Bursasporla ankaragücü'nden izlemeye geldiler beni. Manisa ile maç var.
O maçta orospu çocuğunun biri biz korner kullanırken ceza sahasının içinde bana pandik attı. Ben de döndüm buna napıyon lan dedim. Anneme küfretti, boğazımı sıktı. Dayanamadım, etrafıma baktım. Bizim hoca nolur yapma gibi bakıyordu. Ama yapacaktım. Tuttum kafayı bir koydum, ağzı burnu kan oldu. O maç 2-2 bitti. Birini ben attım frikikten, birini de araya salladım asist yaptım. Kırmızı kartı da gördüm gerçi. 5 maç ceza amk. Ama adamlar biz böyle agresif oyuncu istemiyoruz önce ahlak falan demişlerdi. Bunu da anlatma ihtiyacı duydum nedense amk.
sir ağdalı yazar.
Aklıma futbolculuk yıllarımı getiren yazar. Tamam hacı, siz devam edin süt bacaklardan. Hayır adam bursalı, bacaklar süt falan ya, adama ibne muamelesi yapmayın, sporcudur diye söylüyorum.
Hiç konuşmuşluğum yok fakat iyi bir yazara benziyor, burnun güzelmiş.
Yarin gel viking olarak işe başla denilesi yazar.
Bu mu len yakışıklı dediginiz? Vay aq! Xo
görsel
ipiyle kuşağı,ragnar lootbrokla Arnavut'u.
Güzel bir insana benziyor inşallah karakteri de öyle güzeldir. Iyi yazmalarin olsun dostum.
(bkz: arnavut Votkamla eriği çalıştır uleyn)