bugün

Ancak Türkiye'de olabilecek enteresan durumdur. Avrupa'da Amerika'da adama gülerler.
-1502
karma (sığır).
öldükten sonra bile eserleri hakkında konuşulması ne kadar kaliteli ve büyük bir insan olduğunu gösterir.

bu şarkıyı barış manço çocuklar için yazmıştır. sen eşek lafını neden üstüne alındın ki.
Çocuklar için şarkı yapan sanatçıyı eleştireyim derken sadece Türkçe okuma yazması olduğu için sözlük yazarı yapıldığını bilmeyen kişinin hezeyanıdır.
adam olacak çocuklar için yapılmış şarkıdır. adam olamayanlar anlayamaz barış ağabeyin sanatçı ruhunu.
insanların diline böyle saçma bi şarkıyı dolamayı başaran sanatçı olmaktır.
ileri görüşlü bir sanatçıdır.
Domates biber patlıcan i da yapmaktır. Saçmalamaktır.
Sizlere ithafen yapmış, sizi arkadaş görmüş, bi de adamı hala beğenmiyorsunuz.
adam gibi adamdı. şarkılarındaki derin manaları zaten herkes çözseydi o kadar derin olmadığını anlardık.
anlayamayanları gördükçe seviniyor insan.
Kime hitaben yazıldığı belli şarkıdır.

Sevgili manço abimiz işini biliyor.
Allah gani gani rahmet eylesin.
hayvan sevgisi olmayanlardan beklenen anlayıştır.
bir de eşek zikenlerden beklenen anlayış diyebiliriz. boşuna beklemiş oluruz.
arkadaşım eşek diye şarkı yapıp sanatçı olmak diye boş başlık açılıp yazar olunuyorsa demekki.
bunu yapan adam'ın gülpembe, unutamadım gibi dokunaklı şarkıları,
yaz dostum, aynalı kemer,gibi gibi, alla beni pulla beni gibi keyifli şarkıları
süleyman, ahmet bey'in ceketi, halil ibrahim sofrası gibi mesaj veren şarkıları vardır. yani barış manço sesini ve emeğini gerçekten ortaya iyi şeyler koyabilmek adına adamıştır. çoluk çocuktan bunu anlaması beklenmesi yanlıştır.
(bkz: dönence)
kendisine şarkı yapılmasını hazmedemeyen kişi beyanı.
Sen dinleme ayi. Oku bakayim ayi. Yanniz troller ayi . Bütün sözlük ayiii.
bu şarkıyı sinan akçıl,serdar ortaç,oguzhan koç falan yapsa çok eleştirilirdi.
(bkz: burası türkiye)
insanı güldüren durumdur. insanımız acayip. evet.
ilginç bir olaydır.
ajdar hayranının beyanı.
O şarkıları dinlerken ki huzuru hissedemeyen yazar beyanıdır.
Bir çok başka güzel şarkının yanı sıra, Sıla hasretini en içten, en güzel, en masum şekilde anlatan şarkılardan birini yazarak hak edilen yere gelmektir.
mal deyip de malların gücendirilmemesini rica ettiğim; zekasız beyanatıdır. beyinsiz bir bireyin yazdığı entrydir.

edit: 0 - 6 yaş arası kardeşlerime hakaret etmiyorum, "0 - 6 yaş arası"nı kaldırdım. çünkü o kardeşlerimde insalık var, önyargı yok. beyinsiz demek daha doğru geldi.