bugün

bir tanesi aha şöyle;

ben-Nerdesin?
o- sen nerdesin?

b- su alır mısın gelirken?
o- ne suyu?

adanalı da değil ama.
peçete çöplüğü gibi gezmesi. sürekli sümüklü.
Sınav zamanı arayıp hiç susmadan konuşması.
kopya vermeyince kusup gitmesi en kotusu.
10lafından beşi küfürdür. Bir türlü eğitemedik.
Çaya tek şekerin dörtte birini atması ve istisnasız her yerde o şekeri dörde bölmesi.
Saatin sesinden rahatsız olup her bize gelişinde duvar saatinden pili çıkarıp yatması.
hiçbir şeyi beğenmiyor insanları çok eleştiriyor sözlük. böyle insanlardan haz etmem. hayır sen 4 4lük müsün de milleti eleştiriyorsun?
arkadasının arkasından konusuyor vefasız diyenler merak etmeyin yüzüne karşı da söyledim defalarca.
beni anlamamaları.
Nevşehirli bir arkadaşım vardı, isim vermeyeyim. Abi, bir damak zevki vardı ki akıllara zarar. Ondan daha tuhaf bir şey henüz görmedim.

(bkz: yoğurtlu salata)
(bkz: mercimek çorbasına katılan yoğurt)
(bkz: ıspanaklı börek üzeri bal)
Yaa abi bi insanın illaki şu hayatta iyi olmadığı beceremediği konular vardır. Yok benim arkadaş herşeyi yapmış her haltı da biliyo üstüne üstlük dünyanın en yetenekli kişisi de kendisi. Kendini beğenmişliğin bu kadarı fazla.
2 sene sonra arayıp, "naber? kankeytom" diye haykırması.
Çalıştığım iş yerinde var bir tane.nası cimridir nası.severim ,çok güzel taklit yapar akşama kadar güldürür beni.benim odada bir buzdolabı var mini.soda,gazoz,su felan atıyorum içine.kahveye katmak içinde arkadaş süt alır beraber içeriz.bazen herkezde olur ya tatlı kriziniz tutar.açtım öğlen allah be.damak çikolata var.ama sütün arkasına ustalıkla gizlenmiş.fsrkeder farketmez yedim.sonra bu geldi ambalajları gördü.abi gerçekten mi dedi.senin miydi demekle yetindim.:))