bugün

sabah ezanını güneş doğduktan sonra okutan dizden her türlüsü beklenebilecek hatalar zinciridir. güneş doğduktan sonra okutsa iyiydi. böyle baya baya sabah 8 sıralarında imam sabah ezanını okumuştu o bölümde.
(bkz: hangi birini sayayım)
(bkz: kurumların psikolojik harekâtları)

tsk, emniyet, jandarma vs. kurumlar, bu tarz halk nazarında psikolojik etki uyandırabilecek yayınları destekliyorlar. mesela ilköğretim müfredatındaki milli güvenlik dersinin amacı türkiye güvenlik güçlerini tanıtmak değil, tsk'nın öğrenci gözündeki yerini olumlu ve güvenilen konumuna getirmektir. derslere askerler girer falan. bu yönüyle bu tarz dizilerden de mantık beklememek lazım.
Zeynep'le murat'ın düğününde düğün yapılan yer havaya uçtu tam anlamıyla. hiç kimseye bişey olmadı herkes ayakta tedavi edildi gitti. ama zeynep komalara girdi.. geçen sezonun son bölümünde de sinan'la elif bi binaya giriyolar ki ondan sonrası tesadüf üztüne tesadüf.. yine bina tam anlamıyla havaya uçuyor. sinan'a hiç bişey olmuyor ama elif komalık.. anlayan varsa beri gelsin.. *
dizi tümüyle mantık hatası ki bana göre .
Polisin kardeşi yavuz' un kadın hastalıkları, dahiliye, beyin, kalp ve bilumum rahatsızlığı tedaviye girişmesi insana 'kardeşim bu herif ne doktoru?' dedirtiyor.
Hiç kimse bir diğerinin sözünü kesmez sanırım çok saygılılar birbirlerine ondan ya da rıza baba terbiyesi almışlardır.
beyoğlunda devriyedeyken telsizden anons gelir.
-bilmem kim, şile yolunda.
arkadan birisi seslenir.
-ali duydun mu?
-duydum abi, şurda bir kestirme var.
o nasıl bir kestirme be kardeşim. ben maltepeden şileye 1 saate giderken sen 10 dakkaya adamın önüne çıkıyosun?
arka sokaklar deyince aklıma sadece şu kelimeler geliyo.'alın alın alın alın bunları alın alın alın'
baştan sona dizinin ta kendisi.
her şey rastlantıdan ibaret. bir kere de her suçlu bu adamların eline düşmesin kardeşim!
her öğrenci rızanın karısının öğrencisi olmasın! her hastaya o salak doktor bakmasın! yeter lan yeter!
(bkz: yaklaşmayın kendimi sikerim)
Her olay olduğunda '' Tamam yakınız'' demelerine anlam veremediğim dizidir.
mesut'un tam bir odun olup da, her sezon 2-3 kadınla çıkması.
her gün kanal d ekranlarında olması inanılmaz bir mantık ve manyaklık hatasıdır.
başkomiserin şekspir sonelerinden çıkmış hali, tam bir mantık hatasıdır mesela. *
tüm istanbul'a hakim olma kasılması
cüneyt arkın'nın kuleden atlayıp 50 bölük askeri tek başına parçalaması kadar bu dizide hayal ürünüdür. senaryodur.
(bkz: sokrates mantığıyla dizi izlenmez)
(bkz: arka sokaklar kim mantık kim)
ölümsüzlük şurubu içmiş kişilerin istanbul emniyetine bağlı devlet memuru olması.
olay hep ulu orta yerlerde geçiyo, hiç arka sokakta yaşanan bi çatışma görmedim, çok saçma.

(bkz: kınıyoruz).
10 parmağında 3872 marifet bulunan doktor, bir tek ameliyathane ve hemşireden oluşan ve emniyet binasının içinde olduğunu sandığımız hastahane mantık hatalarının ağa babalarını teşkil etmektedir.
Telefon - telsiz konuşması yapılmıştır. evet efenim
bkz:http://www.facebook.com/v...212940676400&comments
(bkz: türk insanı ile dalga geçen senaristler)
herbiri rambovarı edalarıyla bütün kötü adamları dağıtması ve arabaların arkasında o kadar çatışma oluyor hiçbir arabada tek bir çizik bile olmuyor. birde bunlar asayişmi, narkotikmi, "terörle" mücadelemi belli değil. maşallah her alanda koşturuyolar.
(bkz: al bunu al bunu)
güncel Önemli Başlıklar