bugün

türk kezbanı'nın genel özelliğidir.bunlar teker teker tespit edilerek herhangi bir kamille evlenmeleri ve çoğalmaları yasaklanmalıdır.insanlığın ileride bizi hayırla yadetmesi için mühim birşeydir bu.
Ben harbi kızım modunda olan yurdum gerizekalı kızının hareketidir. Özellikle de dar pantolanlarda bunu yapıyorlar, anlamadım neden bunu yapıyorsun? Koyacak bir yerin mı yok? Tamam anladım çanta taşımıyorsun ancak elinde taşı, pantalonun ön tarafına niye koymuyorsun, daracak pantalonun ancak olduğundan ancak hareket edebildiğinden mi?
Bu konuya herkes tepkili olduğu halde bilerek aynı şekilde devam ediyorlar.
Kadınlar niye hep böyle yapar diye merak ederdim. Cok ilginç bir şekilde ogrendim. Bir gün şirkette bir kadın arkadaş pantolonunun arka cebinden paketi çıkartıp nezaketen sigara uzatti. Ben de uzatılan paketten bir sigara aldim. Sigara kırılmıştı. Ben de sigara paketini arka cebine koyarsa kırılmasının kaçınılmaz olduğunu söyledim. Cevaben, kadınların ön cepleri dar oluyor ya o yüzden sigmiyor paket dedi. işte o an bir aydınlanma yaşadım. Megersem arka cebe telefonu da o yüzden koyuyorlarmış.
arka cebinde cüzdan taşıyan erkekle ölümüne kapışırlar. her ikisi de iğrenç duruyor.
Arka cepte GoPro 4 black hero taşımak.
arka cepte durduğu takdirde vücudun hareket alanını kısıtlamadığı takdire şayan bi gerçektir.
Aslında yararlı birşeymiş. Ön cepte radyasyon' dan dolayı sperm ler çürüyormuş. Çocuk yapma olasılığımız düşüyor yani anlıcağınız.
ilginç ötesi davranıştır.
Sizin yüzünüzden vazgeçtim.
Türk kızlarına özgü bir davranış olmakla birlikte telefon ekranlarındaki çatlaklığı açıklar.
Bunun kız yada erkek olmakla ne alakası var hic anlayamadım. Bir kiz olarak arka cebimde de tasiyorum. Elde laptop ve belgeler varken telefonu kicimiza mi sokalım cool olacağız diye.
Yurdum gerzeklerinin cinsiyete göre ayrım yaptığı eylem.
1.50 boyu ile florasan gibi parlayan çakma adidas yada nike avcı yelegi giyen ve pantalonu memesinin altına kadar çeken yurdum ergeninin yaptığı eylem. Bu arada telefondada arsız bela yada tripcolik çalmaktadır.
Aman dikkat.
görsel
güncel Önemli Başlıklar