bugün

yetenek sizsiniz türkiye de yarışmacı olarak katılan ve de herkesi büyeleyerek final e adını yazdıran aref granduri yeteneğiyle türkiye yi ayağı kaldırmıştır.
aref ghafouri'nin iranlı oluşu küçük de olsa dezavantajdır.
Yetenek Sizsiniz finalindeki en güçlü rakibi Sefa Doğanaydır.
bekleneni veremezse hezimete uğrayabilir.
kum sanatçısı ve ses sanatçılarının birinci olması süpriz olabilir.
edit: *

http://www.youtube.com/watch?v=EjaEFTZQJPY

http://www.youtube.com/wa...FX-MM&feature=related
adamın tavandan astığı kutu değil de kökeni yarışmayı kaybetmesi için bahane ediliyor, ilginç.
aref kazanabileceğini çoktan kazandı, yarışmayı kaybetse nolur ki denilecek iddia.
kaybetse de onun adına kötü bir şey olmayan durum.
Zaten adamı tüm türkiye tanıdı. Ünlü de oldu bu yarışma onun için çok olumlu yönde oldu.
Şimdi çıkacağı gösterilerden paraları kaldıracak herif.
http://video.milliyet.com...taklit-ederse_1_48516.htm
yarışmayı kayıp etmek aref için sorun değil ki
sorun onun görünmez olamaması.
normal durumdur. olabilir.
(bkz: acun da kaybolacak mı)
aref'in stüdyoyu yıkmasına sebep olacak olaydır. o değilde son olarak boşlukta oturması uçan adam sabriyi hatırlattı bana. lan yoksa... (bkz: aref in uçan adam sabrinin çekirgesi olması)
incinin oylamayı patlatacağını ve kuzeyin uşakları diye bir folklör grubuna oy atacaklarını öğrenmiş bulunmaktayım.ne derece doğrudur bilemem.
(bkz: inci keser)
ve kaybetti.
öyle ya da böyle şöhreti yakalamıştır.
istediği kadar kaybetsin, ne kadar ırkçı bir ülke olduğumuzu gözler önüne sermiştir. helal olsun bu adama.
ve böylece yetenek sizsiniz türkiyenin ne kadar yalan dolan ve adaletsiz biir yarışma olduğunu bir kez daha anlamış olduk.
iranlı olduğundan değil, finalde pek de madah bir gösteri yapamadığından kaybetmiştir.

Ondan daha yetenekli Oğuz Engin'i ilk beşe sokmayıp da, keçi sakalına kurban olup ilk ikiye sokan türkler faşisttir öyle mi? La bi gidin kumda oynayın.
(bkz: kader)*
kaybolsaydı kaybetmezdi .
(bkz: kaybedenler kulubü)
demiştim kaybedersin diye.
(bkz: #10923413)
sefa doğanay için de ;
(bkz: #11163497)
yeteneği olmadığının bir göztergesidir. adamın iddiası geleceği görmek kaderi değiştirmek. en azından kendini böyle lanse etti fakat 1. olamaması kaderinin önüne geçemeyeceğini gösterdi.
o vasat final performansından sonra gayet normaldir. kader şovunu finalde yapacaktı, şov sıralaması yanlıştı ve kaybetti.
kaybetmedi adamın son numarası , birinciliği kaybetti herkesin gözü önünde , kimse anlayamadı hemde büyük adamsın aref , keşke ikinciliği kaybetseydin daha ekşın olurdu .
haksızlıktır. adam izletti kendini.. neymiş 'hile varmış'olucak tabi adam zembille inmedi ya sen ben gibi insan oda sadece farklı enerjiye sahip olduğunu düşünüyorum..

ama türk mileti işin şeyini çıkarır. kalkar sırrını aramaya.. gerçekten öyle cahilizki bence bu millete herşey fazla bile şu yapılan eleştileri yabancı bir ülkede olsa yapmazdı kimse aref ghafouri'ye...

farkettirmedi, başarılıydı ve sürükleyiciydi gösterileri..

haksızlık yaptı türk milleti.. ırkçılığını bir kez daha gösterdi..
bence sefa nın en kötü taklidi olan yarışmacı o kadar iddalıyım sefanın karanlık yüzü , iki yarışmacının da sefa olduğundan bile şüpheleniyorum doğrusu bence asıl ilüzyonist sefa idi ...
internet ortamında yapılan aref in hilelerini ifşa etme yarışı ve dolayısıyla tüm sırlarının ortaya dökülmesiyle birlikte halkta meydana gelen "bizi kandırıyor şerefsiz" hissiyle vuku bulmuş olaydır.

sefa da yetenekli, hemde çok lakin böyle büyük bir yarışmada bir taklitçinin 1. gelmesi çokta iç açıcı değil. ne diyelim. hayırlısı.
son şovunda seyirciler arasından ayarladığı kadın yüzünden kaybetmiştir.