bugün

Mırşpiçka diye yanıt alan taraftar tepkisidir. Show hepsi amk.
fuck off you.
Are you bear diye de devam edilebilir.
- r u player?

- no i'm prayer.
Gülmekten yerlere yatıran sorudur.
(bkz: fuck off you)
Tarihte gordugum en komik taraftar tepkilerinden biri aq , hayir bide adamdan cevap bekliyor ya o efsane.

Ne desin adam amk 'yeah i'm not a player , you're right , c'mon fuck me' mi desin ?
Are you menıcır?
LAN, PLAYSTATIONUN ODUL DAGITTI SITE ADI. BENDEN DUYMUS OLMAYIN.
haykırıştır!

kıç sızısının verdiği buruklukla futbolcusuna küfür etmektir. çok üzüldüm ühühü
hazır taraftarların şerefini tartışıyorken. hatırlayalım. şerefli fb taraftarı ile nostalji yapalım.

http://www.youtube.com/watch?v=vawgn-uGTdU
welcome to chelsea den farkı yoktur.
+Are you player?
-no.i am footballer.
+are you sibel kekili?
+no I am mateja kezman
+ are you big player ?
-evet abi.
+o zaman i want to play a game with you!
-ama abi penaltı falan çekişmeyelim malum bende biraz kazmalık var.
+yok lan sen kazan diye gol kaçırmaca oynayacağız seninle, sırf sen kazan diye. şu küçük emrah bakışından kurtul artık!

(bkz: daniel guiza)
(bkz: daniel guiza)
süper zeka fenerbahçe taraftarı lafıdır. her duyduğumda gülümsetir beni.
galatasaray'a yenilmeyi rezillik olarak görecek derecede kazanmaya alışmış bir takımın sinirlenmiş taraftarınca kezman'a haykırdığı kelimelerdir. bugün itibariyle fenerbahçe mağlubiyetinin ardından tesis basan bazı eziklerin nedense hatırladığıdır.

(bkz: nedense)
yine bir fenerbahçe yenilgisi sonrası galatasaraylıların aklına gelen cümle. şu sıralarda kendi taraftarları floryada futbolculara ve yönetime küfür etmekle meşguller. buradakilerde bunlarla yetiniyorlar *
takımı galatasaray'a yenildiği için tesislere futbolcu dövmeye giden fenerbahçeli holiganlardan birinin kezman'a saldırırken söylediği cümledir.

tekrar ediyorum: galatasaray'a yenildiği için.

(bkz: eziklik)

edit: küfür ve saldırı ayrı şeylerdir gençler. baros'un arabasını durdurup kapıyı açıp saldırdıklarında, ya da elano'nun arabasına bira şişesi fırlattıklarında gelin. hadi canım. hadi.
gece yarıları kimse görmeden ayar vermeden entry girmeye çalışan çoluk çocuğun, her nasılsa galatasaray'a laf atmasına sebep olmuş ezik taraftar soru kalıbı. soru cevap kısmı şu şekilde gerçekleşmiştir:

fb'li taraftar: fuck of you. are you player, are you player, are you big player?

kezman: muşpicka. (sırpça ananı sikiim manasına gelir)

fb'li abla: ağğğ teeerbiyesiiiz, teeerbiyesizzz. *

tanım: kezman'ın analı bacılı cevabı koyduğu soru kalıbıdır. birilerine afiyet olsundur...
eziklik konusunda ezici üstünlük sağlayan gs taraftarı ile bu konu da yarışamayacak olan fenerbahçe taraftarının sözlü tepkisidir.hatta fener taraftarının bu sözlü tepkisi,ezeli rakiplerinin ezikçe tepkileri yanında çok masum kalmaktadır. karşılaştırmalı anlatım için;

(#6872331)
büyük fenebhaçenin büyük taraftarının ezici üstünlüğüdür.
(bkz: yaran videolar)
kejman ın da muşpiçka diyerek cevap verdiği sorudur. daha sonra seri bir şekilde beş on kere o.. ç..ğu sesi duyulur.
sabah sabah beni benden almış olan videonun esas repliğidir. sarılı abinin kezman a saldırmadan önce otobüsü yumruklayıp ''volkaaağğnnnn aq volkaaaağnn '' diye bağrışı vardır ki anlatılamaz , asıl hedefi volkandı ama volkan başına geleceklerden haberdar olup arka kapıdan kaçtı sanırım , ayrıca kezman ın muşpiçka küfründen sonra bir fb taraftarının da ''küfretme laaaağynn'' haykırışına da dikkat etmenizi öneririm.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar