bugün

ingilizce konusarak kültür yumagi oldugunu, entellüktüel oldugunu sanan orospu cocugundan daha iyidir. en azindan salaktir.
vodafone reklamlarını akla getiriyor.

(bkz: siz de aynı nağmeleri dinlemekten sıkılmadınız mı)
salak denilmeyi haketmeyendir. zira her yanlışa düşene hakaret edeceksek elimizde insan kalmayacaktır.
kutsal olan kurandır, arap harfleri değil. kuran türkçe de inebilirdi, çince de inebilirdi. harften öte lafız, lafızdan öte mana önemlidir. önemli olan anlamak, anladığını da yaşamaktır.
arkadaşının arapça harflerle dövme yaptıracağını duyunca tuvalette çarpılacağını iddia eden salaktır.
salak olmayanların da bazen yaşadığı durumdur.geçen osmanlıca kamus ı türkiyi yere koyunca bi anlık tereddüt yaşadım sonradan nabıyor bu amk liselisi dedim kendi kendime.
ingilizceden hatta bir adım ileri gidip Fransızcadan kelimeler çalarak, Türkçe'yi rezil etmesi yetmezmiş gibi bununla bir de diğer insanlardan farklı olduğunu olduğunu düşünen çakma aydınlardan çok daha kabul edilebilirdir.
Salak değildir, o harfleri gördüğünde aklına kendisi ve ailesi için değerli olan bir şeyi çağırıştırdığından o harflere de saygı duyuyor olabilir. Kaldı ki Arabistan dışında müslüman çoğunluğun yaşadığı bir ülkede Arap harfleri genelde dini basımlarda, içeriklerde kullanıldığından aslında ne anlama geldiğini bilmeyen insanın, dini bir içerik taşıması ihtimalini düşünerek saygı göstermesi salaklık değil olsa olsa duyarlılıktır. Oturup da ona secde etmiyordur sonuçta.
osurarak güldüm güzel kardeşimdir. merak etme öylelerinin de soyu tükeniyordur.

edit: tanım yapacağım diyerekten bokunu çıkarmışın entarinin. neyse siz anladınız beni.
libya malı tütün kağıdının üstündeki yazıları ayet sanandır.
1 Kasım 1928'de ülkemiz için tartışması kapanmış konudur. darısı diğerlerinin başına.
Harbı salaktır.
harf devrimi'ne tepki gösterirler.
Kuran ı kerim alfabesi olduğu için kutsal gözüyle bakar ama alakası yoktur . latin alfabesinden farksızdır.
güncel Önemli Başlıklar