bugün

ergenlik döneminde olan ya da ergenlik dönemini doyasıya yaşayamamış olan yazarlardır.
(bkz: bluevelve) *
sözlük formatını düzgün bir şekilde kullandıktan sonra aramızdan ayrılması gereken yazarlar sayısı günden güne azalacaktır, gereksiz yere anket açmamak,sol frameyi amaca yönelik kullanmamak gibi eylemler dışında koşturun sözlükte, biz de oy verelim coşsun sözlük.
allah gecinden versin.
cinsiyet ayırımı yapanlar, ırkçılar, homofobikler, tacizciler... yemin ediyorum tertemiz olur sözlük.
bu fani işleri bırakıp daha uhrevi hayatı, inşallah-maşallah, yalvarırım hakeden yazarlardır.
troller.
am göt memeciler, saldırgan homolar ve travestiler, pkklılar.
(bkz: 1adam)

ergenlerden ve şakirtlerden bıktığı içindir.
bakire kız, kızın sevgilisinin evinde kalması, kızın içki içmesi, kızın bara gitmesi... vs.. sürekli kızlarla uğraşan ergenler, daha kendi çüküne sahip olamayıp milletin namusuna bok atanlar, sürekli atatürk'ü aşşalıyanlar, dini kendilerine ait olduğunu sanıp sürekli millete bok atanlar, defolsunlar..
pkklılar ve fetullaha tapanlar.
reşit olmayanlar.
mümkünse bu zihniyetle sözlükten ve hatta dünyadan ayrılmalı.
(bkz: gecmis zaman olur ki)
klasik olacak ama sözlüğe sadece kız kaldırmak için gelen yazarlara uygulanacak eylemdir.
karşıt görüşlerden, çok kültürlülükten rahatsız olan insanlardır. yazar olabilmiş her insanın kendi düşüncelerini başkasına hakaret, küfür ve aşağılama içeren sözler etmeden anlatması sözlüklerin asıl amacı olan bilgi kaynağı olma ve her türlü düşünceyi barındırabilmesi için gereklidir.

düşüncelerini beğenmiyorsunuz ya da ilgi alanları hoşunuza gitmiyor diye insanları dışlamak, onlara konuşma/yazma hakkının tanınmamasını istemek günümüzdeki gazeteci ve yazarların tutuklanmasını sağlayan zihniyete sahip insanların yapabileceği anti demokrat tutumdur.

bu sözlükte böyle insanların olduğunu bilmek ise bana ve benim gibi düşünen bir çok insana acı vermektedir.

karşıt düşünceler, sizi kendinizi geliştirmeye iter ve belki de doğru bildiğiniz bilginin yanlış olduğunu anlamanıza yarar. karşıt görüşlerden korkmak yerine bilgi alışverişinde bulunmak hem size hem de karşınızdakine bilgi ve birikim kazandıracaktır.

karşıt görüşlere saygıyı eksik etmemek dileğiyle.
eminim başlığa sebep olan yazardır. yoruma gerek yoktur.
(bkz: gecmis zaman olur ki)
fikri olgunluğa erişememiş ve sözlüğün bilgi kaynağından çok abazanlık sohbetlerinin döndüğü bir yer haline gelmesinde rol oynayanlar. neymiş efendim falanca kızın şurası, yok efendim otobüste dayanma yapacaklara tavsiyeler, yok artık anasının gözü be.
(bkz: serdar tuncer) allahcc'ye tez zamanda kavuşmak istiyordur muhtemelen.
(bkz: blackened666)
hepsi bir renk, hepsi bir zenginliktir.

ermeniye, kürtçeye böyle yaklaşan zihniyet şimdi neden dışlar oldu farklılıkları?
Sözlük formatına uygun yazma kabiliyetinden yoksun yazarların, daha fazla sözlüğe zarar vermeyip vicdanen ayrılma gereği duymasıdır.