bugün

Yaz araba artı motosiklet. insan evladıdır farkı yoktur.
baba/akraba parası yemiyordur.
Arabayla sevgili olan hanım kızlarımız .
görsel
kızlar öküzü sever savının nasıl modernleşip, kızlar beygiri sever halini aldığını ispatlayan erkektir. mutludur. masrafsızdır. beygir sevdalısı motorlardan uzak duruyordur.
Kendinden uzun kasli erkek isteyen kizlarla ayni sekil bunlar. Bodyguard arayislarina arac da eklemisler miss.
Bu kızların bu hale gelmesine sebep olanlar belli. Evi köyü satıp kızların peşine takılırsan böyle olur.
benimdir. çünkü çok geziyorum . para dayanmaz hemde. birde çok vergi alıyorlar. ben böyle iyiyim.
Kirmızı ışık beklemek ve trafikte sıkışmak yerine Bisikletle giderken müzik dinlemeyi tercih ediyordur.
Bunlar da iyice yancı oldular ...
ehliyetim bile yok lan benim.

sanırım adamdan saymıyorlar bizi.

peki, en adam sizsiniz.

boeing'imi getirin.
arabasız erkek henüz hayatın tadını alamamış erkektir hele ki o egzos sesi anlayamazsınız.
parası da olmayan erkektir.
Nereye nasıl hangi ulaşım aracıyla gidilir, hangisiyle rahat edilir ulaşım yolu müdürü; navigasyon yutmuş adam gibi adamdır iett kültürü gelişmiş metrobüs de darlanmanın ne demek olduğunu anlamış dertlerin ve çilelerin erbabı olmuş insan kişisidir.

(bkz: Öyle her kadın kapitalizmin köpeği olmuş adamların kurbanı olmaz beyler arabaymış marabaymış klişe olgularla gelmeyin yahu
derdi olmayan erkektir. olum şimdi sevgiliden dert yanıyonuz ya, ben sizi arabanız olunca göreceğim.

iki günde bir yıkat, hergün deposunu doldur, vergisini ver, sanayiye sok, sürekli arıza versin, yok yağı bitti yok balatası yandı.

sen bunları yap, birde beklediğin performansı vermesin sana.

kadından beter kadından.
4 teker yerine 2 teker kullanmayı tercih eden erkeklere arabası olmayan erkek denir.
Araba kullanmaktan hoşlanmayan veya arabaya ihtiyaç duymayan, belki de bir sahil kasabasında yaşayan mutlu, huzurlu erkektir.
O arabasız mutludur, bize ne ki ?!?
arabasını çok özel bir ihtiyaçtan satmış olabilir hem de çok sevdiği halde...
Benzin 5.40. Kaskosu, sigortası, servisi de koy. Başka sözüm yok.
Full akbili vardır.
Toplu taşımayı kullanan kişidir .
vurduruyordur.
otobüse talimdir.
Anlamadigim, araba oldukdan sonra ne degisiyor ki. Önemli olan insanin kendisini bilmesidir. Arabaya koydugum benzin parasina mi yanayim yoksa valelere verdigim paraya mi.
Evi vardır.
ayakları vardır.