bugün

envaye çeşit arabayı bulabileceğiniz çok kullanışlı bir site. il il arama yapabileceğiniz gibi aramalarda fiyat ve model sınırlaması da getirebilirsiniz.
http://www.arabam.com
detaylı arama butonu ile arama yapıldığında kafası karışan sitedir.
çıkardığı e-dergileri oldukça kaliteli ve okunaklı olan site.
gayet de güzel bir sitedir.
canım istediği zaman istediğim modelde istediğim marka aracı bulabiliyorum.
yalnız tek bir kusuru var, araç fotolarının üstünde koskoca arabam.com yazısı rahatsız edicidir.
bazen o yazı yüzünden aracı detaylı olarak inceleyemezsiniz ama güzeldir genede.
--spoiler--
ilanın olmadığı sitede araba bulunmaz.
--spoiler--

Şeklinde cevap verilmesi gereken site. Güzel döşemişler fakat ilan yok amk.
Son reklamlarında sahibindene diss atan sitedir.
Üzerinden sadece araba alım satımı yapılan site.
TV reklamlarında özellikle buna vurgu yapmıştır.
L koltuk satılan yerden araba alınmaz reklamı ile kahkahalar attıran site. aynı şeyi varis çorabı için de yapmış gençler. *
http://galeri.uludagsozluk.com/g/arabam-com/
Varis çorabı arayanları kaybedecek site.
ince ancak agir bir göndermeyle reklam sektörüne giriş yapmislardir. Tebrik ediyoruz.
bomboş marka.
sahibinden silip süpürdü bunları, ezdi geçti silindir gibi.
sadece araç alım-satım işlerinin yapıldığı site.

bundan önceki aracımı değişiklik olsun diye arabam.com'a da koymuştum. ne arayan oldu ne soran. lakin sahibinden'de bir hafta içinde satılmıştı. işini çok iyi yapıyor olabilir ama ben araba bakmak-almak için hiç arabam.com'a girdiğimi hatırlamıyorum. aklıma bile gelmiyor. sahibinden varken işleri zor. ama gayrette bir şeydir tabi.
Sahibine koyduğum ilanı bir sürü orospu çocuğu arayıp fiyatı öldürmek istedi. Araç 9 yaşında kırk bin kilometrede boyasız darbesiz tertemiz bir golf'tü. Ben de satmadım tabi. ilan süresi dolunca da ilanı geri çektim. Arabam'a koyduğum ilan sayesinde bir hafta içinde sattım. Bu işler nasip kısmet bence...
Ikinci el araç alımına başladıktan sonra piyasanın tek başına ebesine atlamış site. Fiyatı yüksek çıkarıp aracı görünce fiyat düşürme politikası ikinci el piyasasını ciddi oranda yükseltti. Ilk verilen fiyatı dikkate alan insanlar üzerine 3 daha koyup başka sitelerde olan açtı. Acaba şimdi araba bulabiliyorlar mı bazı fırsatçılar?
sahibinden.com leşine göre iyi site.
kimse opsiyonlanmıştır cart curt yazmamış ilanlara.
youtubeda arabamı alacam arabamı satacam diye bir reklamını gördüm bu sitenin allah muhafaza ne iğrenç bir reklamdır bu. uzun zamandır bu kadar boktan kötü bir reklam izlememiştim onun için entri bile girdim.