bugün

otomatik vites'li arabalarda pek de zorlanmayacağını tahmin ettiğim erkek.
ibnetor gözüyle bakılan erkektir. örnek için araba kullanmayı sevmeyen bi arkadaşım vardı adam hakikaten oynak çıktı, yani önermemiz doğrudur.
arabayı omuriliği ile kullanma aşamasına gelmemiş olan erkektir.
çok kötü bir kaza geçirdim 3-5 takla attım artık araba kullanmıyorum yalanının arkasına sığınan erkektir.
arabayı kullanabilmenin cinsiyetle bir alakası olmadığını gösteren durumdur.
arabayı benimseyememiş kişidir.
cinsiyetle değil zeka ile alakalı olan durumdur.
normal karşılanması gereken bir erkektir. herkesin kullanma yeneteği veya isteği olmayabilir. *
tarafımdan erkek olarak algılanmayan kişidir.araba kullanamayan erkek mi olurmuş?

edit:oo ne çok beceriksiz varmış sözlükte.
araba kullanmaya 20li yaşlardan itibaren başlamıştır. ya da sadece ehliyeti vardır. belki o da yoktur.
napalım la arabamız yoktu öğrenemedik. çevreden biri de gel öğretelim demedi. ne öğreneceksen küçük yaşlardan itibaren öğreneceksin.
olmuyor aga. olsa da zor oluyor la.
asla istanbul trafiğinin cengaverlerinden olamayacaktır. ben 16 yaşından beri kullanıyorum, hala istanbul'dan korkuyorum.*
erkekliğinden utanması gereken erkektir. Gözüme bir nebze dahi seksi görünmeyecektir.
babası fabrika işçisidir arabası yoktur, amcası yada dayısı'da yoktur. 22 yaşında ehliyet almıştır ve kendisi'de araba alamamıştır daha o sebeple araba kullanmıyordur ve beceremiyor'dur'.
gizli gay olabilir.
Yazık lan. Erkek adam arabayı yılan gibi süzdürür, aslanlar gibi kükretir.
olası nedenlerden dolayı araba kullanmak nasip olmamış erkektir.
karizmadan nasibini alamamış erkektir. yarım erkektir.
trafikteki erkeklerin %70'inin oluşturduğu gruptaki kişidir.
türklüğün 3 öğesinden biri olan at modern haliyle arabayı kullanamazsan erkekten saymazlar.
tersden yola çıkarsak 100 sene önce ata binemeyen birine kız vermezlermiş.
acemidir, kazalara davetiye çıkarandır.

bunlardan bir tanesi takla atmama sebep oldu. mobese kameralarından çalıntı araba olduğu tespit edildi ve piç hala trafikte.
hayatta 1-0 geridedir belkide daha fazla.
Ilıktır.
bugün araba kullanamayan yarın kırbacı nasıl kullanır?
ailesinde yakın akrabalarında araba bulunmayan erkektir.