bugün

3 tanesini arka arkaya atınca vicdan azabını bile keser, rakipsiz.
Kuvvetli agri durumunda majezikle beraber aldigim agri kesici
Kanamayi durdurma ozelligide vardir.
ikiye bölünüp içilmesi halinde toz haline gelen sodyumun çok çabuk kana karışmasıyla kalp krizine neden olabilecek, zaman zaman ağrılarımı kesmeye yetmeyen sağlam ağrı kesici.
yorucu bedensel aktivite sonrasi yasanan kas agrilarini hafifletebilen ilactir kendisi.
2 tane birarada alinca bebek gibi uyutan agri kesici.
ileride bobrek pert ama olsundu. uyumak, unutmak lazimdi.
Çok keskin bir ağrı kesici, aç karnına içilmemesi tavsiye olunur.
Mide sorunun yoksa apranaxla majezik i beraber yut
Ama mide sorunun yoksa.
eğer plus'tan bahsediyorsanız kendisi en iyi dostumdur, onu elime alınca sanki eski bir dostla görüşmüş gibi seviniyorum çok iyi geliyor her ağrıya.
baş ağrısından uyuyamıyorum.

vücudumuz vitamin, mineral ve apranaxlardan oluşur.
Günde şeker niyetine içtiğim ilaçtı çiğneme olayını şimdi okuduğum icin bırakıyorum...
Mideyi sikmekten başka işe yaramıyor.
Dis için birebir ama sicak çay kahve ile içmeyin bazi bünyeleri hastanelik ettigi oluyor.
Minoset plus’ın yanında bir hiç olan ağrı kesiciyimsi şey.
"and Allâh creates the painkiller."
Hollywood observer

"Natural born pain killer."
JaleTimes

"A medicine less ordinary.!"
The Han Reporter
Harika ilaç. Hayvan gibi ağrıyan başımın ağrısını %90 kesti, artık sigara niyetine bunu içeceğiz anlaşıldı.
Baş ağrısını anında kesiyor ama mide de sıkıntı varsa bu sefer mideyi mahvediyor. Reflü var dün mahvolduk gene, yine de o lanet baş ağrısından iyidir mide ağrısı.
en etkili ağrı kesicidir. ilk kez apranax içtikten sonra bu yaşa kadar aslında hiç ağrı kesici içmemiş oldugunuz farkındalığı gelir.
(bkz: apranax forte) (bkz: arveles)

ne olur ne olmaz diye yanımda taşıdığım en iyi ağrıkesici piyasada bunun gibi adı çok bilinmeyen az ilaç var.