(bkz: apranax forte) (bkz: arveles)

ne olur ne olmaz diye yanımda taşıdığım en iyi ağrıkesici piyasada bunun gibi adı çok bilinmeyen az ilaç var.
en etkili ağrı kesicidir. ilk kez apranax içtikten sonra bu yaşa kadar aslında hiç ağrı kesici içmemiş oldugunuz farkındalığı gelir.
Baş ağrısını anında kesiyor ama mide de sıkıntı varsa bu sefer mideyi mahvediyor. Reflü var dün mahvolduk gene, yine de o lanet baş ağrısından iyidir mide ağrısı.
Harika ilaç. Hayvan gibi ağrıyan başımın ağrısını %90 kesti, artık sigara niyetine bunu içeceğiz anlaşıldı.
"and Allâh creates the painkiller."
Hollywood observer

"Natural born pain killer."
JaleTimes

"A medicine less ordinary.!"
The Han Reporter
Minoset plus’ın yanında bir hiç olan ağrı kesiciyimsi şey.
Dis için birebir ama sicak çay kahve ile içmeyin bazi bünyeleri hastanelik ettigi oluyor.
Mideyi sikmekten başka işe yaramıyor.
Günde şeker niyetine içtiğim ilaçtı çiğneme olayını şimdi okuduğum icin bırakıyorum...
baş ağrısından uyuyamıyorum.

vücudumuz vitamin, mineral ve apranaxlardan oluşur.
eğer plus'tan bahsediyorsanız kendisi en iyi dostumdur, onu elime alınca sanki eski bir dostla görüşmüş gibi seviniyorum çok iyi geliyor her ağrıya.
Mide sorunun yoksa apranaxla majezik i beraber yut
Ama mide sorunun yoksa.
Çok keskin bir ağrı kesici, aç karnına içilmemesi tavsiye olunur.
2 tane birarada alinca bebek gibi uyutan agri kesici.
ileride bobrek pert ama olsundu. uyumak, unutmak lazimdi.
yorucu bedensel aktivite sonrasi yasanan kas agrilarini hafifletebilen ilactir kendisi.
ikiye bölünüp içilmesi halinde toz haline gelen sodyumun çok çabuk kana karışmasıyla kalp krizine neden olabilecek, zaman zaman ağrılarımı kesmeye yetmeyen sağlam ağrı kesici.
Kuvvetli agri durumunda majezikle beraber aldigim agri kesici
Kanamayi durdurma ozelligide vardir.
3 tanesini arka arkaya atınca vicdan azabını bile keser, rakipsiz.
Bölünerek alınması son derece tehlikeli, güçlü bir ağrı kesicidir.
Sindirim ve boşaltım sistemi yaşayan hastaların kullanmaması gerekendir.
Dismenorede analjezi sağlamak ve menorajide menstruel kan kaybını azaltmak amacıyla.
Ağrılı dental problemler, diş çekimi sonrası görülen ağrılarda analjezik ve antienflamatuar olarak. Burkulma, gerilme gibi spor kazaları ve post-operatif ağrılarda. Bursit, tendinit, sinovit, tenosinovit, lumbago.
Diş ağrısını bile keser.
gün boyu çektiğim iş yorgunlugunu yarim saatte söküp atabilen ağrı kesici muhteşem ilaç .
Sanirim interneti yeni baglattin hayirli olsun.
Vatandaşın biri, hafta sonu arkadaşının evine gidiyor.
Çok başı ağrıdığından, arkadaşı ona bir Apranax veriyor.
Vatandaş yutmadan önce ilacı ağzında çiğniyor.
Üzerinden birkaç dakika geçiyor ve vatandaş şuurunu kaybediyor. Çevresindekileri tanımamaya başlıyor.
Apar topar hastaneye kaldırıyorlar ve orada anlaşılıyor ki;
beyin kanaması geçiriyor.
Doktorların açıklamalarına göre beyin kanaması geçirmesinin sebebi; Apranax isimli ilacı çiğneyip yutması..
Ağrı kesicilerin özellikle Apranax ve türevlerinin
çiğnenmesi ya da ağızda bekletilmesi beyin kanamasına yol açıyor.

Apranax, Aprol, Aprowell, Naprosyn, Napradol, Kapnax, Apraljin, Aleve, Synax, Oprax ( yani kisaca etken maddesi Naproksen sodyum olan ağrı kesiciler) çiğnenince; etken madde beyne çok hızlı nüfuz ediyor ve ölümcül sonuçlara yol açabiliyormuş. Aman dikkat.
korktuğum ağrı kesici. dayanılmaz diş ağrılarım için korkudan yarısını kırıp fakat yine de yutamadığım ilaç. arkadaş, anti-depresan kullandım ama onun prospektüsünde bile bu kadar korkutucu yan etkiler yazmıyordu. bırak içmiyorum apranax falan.