bugün

cumartesi gecelerinin güldürü makinası olmuştur, makina da olmayınca.
(bkz: gerçek tiyatro)
sunucusu daha sevimli biri olsa daha bir harika olacak olan tv programı.
osmantan:bir zaman söylermisiniz?
seyirci:bülent ersoy un erkek olduğu zaman.
türler hakkında ders veren program.

osmantan: bir film türü alayım.
seyirci : erotik (hobaaaa)
osmantan: hmmm... başka bir tane alalım.
seyirci : arabesk kovboylu film.
hacıyatmaz'ın uzun ve bayık skeçlerinden sıkılanlar için alternatif cumartesi gecesi showlarından, bir süre sonra insan direk fox tv yi izlemeye başlıyor, hacıyatmaz da neymiş.
gerçek eğlencenin diğer bir adı. * * *
oyuncularının hepsi ankara üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi oyunculuk bölümü mezunu olan eğlenceli program.
an itibariyle özlem tekin'in içine ettiği program. hayır komik de değilsin. amacın ne? ferhat güzel bile daha iyiydi. *
(bkz: yapma bunu özlem yapma bunu)
mükemmel yetenekli adamların oynadığı program, konuklar batırsa da tiyatrocular şahane gerçekten.
facebook'ta az önce daveti gelen grubuna baktıktan saniyeler sonra sözlükte sol frame'de görünce, Sözlük diğer sayflarda neye bakıyorsam sol frame mi getiryor lan, diyerek hafif tırstığım tv programı.
özlem tekin'in, makina'Daki nejat işler olduğu programdır.
ha mahseri cümbüş yine yarmıştır o ayrı.
her cumartesi gecesi gec saatlere kadar tv izlememize sebep veren, mahseri cumbus oldugu sürecede uykular feda olsun dediğim ve yarılmamıza sebep olan program.
an itibariyle uzun zamandır ortada görünmeyen gani müjde'nin orada olduğu program.
(bkz: sütyen var mı bilmem)
seray sever'in sütyensiz çıktığı programın hemen bir kaç kanal uzağında oynayan harika program. diğer elinizle kumandayı alırsanız izleyebilirsiniz aslında.
an itibariyle özlem tekin'in canlı telefon bağlantısı ile katıldığı program.
(bkz: katle devam)
müthiş bir beyin fırtınası.
Osman Tan'ın farklı yüzünü gösteren program , iki farklı formattaki programı değişik bakıs acıları ile sunanabilen programcıların olması sevindirici tabiki.
hakkındaki entrylerin genelde 7 günde 1 olduğu dikkat çeken program.tesadüf değildir ki bahsedilen gün pazara denk gelmektedir.
osman tan'a rağmen izlemeye doyamadığım programdır.

yiğit: gidelim uzaylıların üzerine boşalalım!
burak : peki abi.
kendisine has havasının hiç bozulmamasını dilediğimiz ekranların en kaliteli yapımı.
geçen seneden beri tutku ile seyretmeye başladığım bir show programıdır.ilk zamanlarda hiç bir arkadaşımın bilmememsine rağmen şimdilerde kampüste birçok arkadaşım bu programı konuşur hale gelmiştir.Zaten eskiden de stüdyoya gelen konu seyircilerin sayısı bir elin parmakları kadardı şimdilerde 'piyasa' olma rolünde ilerlediği için (içim acıyor bu duruma valla) seyirci sayısında inanılmaz bir artış yaşanmıştır.Hatta seyirci profili oradaki formata uygun olmayan ve (çoğu espirilerini anlamadığını düşündüğüm) teyzelerle dolmaya başlamıştır.AA eskiden orkestra dedikleri durumda bir tek o piyano çalan uzun saçlı adam vardı ama şimdilerde saysı 6-7 kişi oldu sanıyorsam.Ya eskiden çok daha kaliteliydi ve 'underground' olduğu için seviyordum.Şimdilerde bu durum ortadan kalksa da beğeniyle izlemeye devam ediyorum.Yapımcısının Osmantan Erkır olması nedeniyle kimi zaman şebeklik derecesine varan durumlarla karşı karşıya da kalsak Mahşer-i Cümbüş hakikaten çok yetenkli bir grup.Ben özellikle Burak'ı (şişman olan) çok beğeniyorum.O fazlasıyle 'biz'den biri ve 'yerel' unsurları çok iyi oyun içersine yedirebiliyor.Eskiden daha farklı bölümler vardı şimdilerde 'alfabe' bölümü 'dublaj' bölümü (osmantan'ın en sevdiği benim ise en sevmediğim tur) gibi turlar oyuna dahil edilmiştir.AA şimdi aklıma eldi eskiden bi 'ismail' vardı hani şarkılarla çağırırlardı o asistan çocugu demi hatırlayanız vardır kesinlikle.Yani kısacası acayip kaliteli ve orjinal bir programdır(OSmantan'a rağmen) ve herkese tavsiye ederim.Programı izlerken abartmıyorum 'anıra anıra' gülüyorum valla.
bir zaman gelir de fox'tan ayrılıp büyük kanallardan birine gecerse şahan'ın akıbetine uğramasın istenilen program.
film türleri konusunda ders vermeye devam eden program:

facebook'ta sualtı belgeseli,
mitolojik tekno tango,

(bkz: bu böyle gider)
Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Bilgisayar Tekn. ve Prog. bölümünün dün gece seyirci olarak katıldığı kaliteli show programı.
güncel Önemli Başlıklar