görsel

"Gene de içtiğim çaylara şeker diye kimi zaman bir çift balkon attığım oluyor. "

Ne güzel bir cümledir bu. Öyle anlar var ki sahiden, insanın ruhunun tadı tuzu oluyor; uzandığımız bir çayın şekeri oluveriyorlar çok uzaklardan alıp getirdiğimiz..

Canımın içi, Her kitabı ayrı değerli !
görsel
istanbula dönüş.Tüm seyahat edenlere ve yollarda olan herkese kazasız belasız yolculuklar diliyorum.
görsel
Moda insanın kendine yakışanı giymesidir.

görsel
görsel
görsel
Tüm gözler yine üzerimde.
görsel
Akşama balık alayim dedim. Bu kılıç balığı bize biraz fazla gelebilir. Almadım.
görsel
Sabah sabah çicek böcek işleri .
görsel
görsel

inönü ilçesine adını veren, dolayısıyla da batı cephesi komutanı muzaffer ismet paşa'ya da soyismini veren, antik çağlarda insanoğluna evsahipliği yapmış olan "in" ler.
(img:#2084079)
görsel
Ulan kırk yılın başı evde bi bira içelim dedik yine savaşı getirdiler aklımıza. Ama helal olsun komşulara.
görsel
güz geldi ömür hanım.
Temiz hava
görsel
görsel
Başladım bakalım neye benzeyecek hanımefendi.
görsel
Yerli kalamar, egenin tabi..
görsel
görsel
görsel

Notos yahut varlık, hangi dergiydi anımsamıyorum fakat kitabı bir iki yıl evvel bu dergilerden birinde görmüştüm, o günden beri de almak aklımda lakin yeni nasip oldu.

Başucum yarım kalmış kitaplarla dolu olsa da yine merakıma yenik düşerek başlayacağım.

Hegel, Platon, Simone de beauvoir, georges bataille ve daha nice ismin ışığında, cinselliğin/cinsiyetçiliğin ve feminizmin eleştirisini yapan bir felsefe kitabı kendileri.

(bkz: Zeynep direk)
görsel
Günaydın şu birkaç ağaç hatrına gülümsüyorum bugüne. Yoksa yurt odasında sabahın köründe uyanmak beni harap ediyor.
görsel
görsel

Bu yol nereye gider? Yol bir yere gitmez, o bir mesai biçimidir...
görsel
Yine bir vatan evladı romantizm ateşiyle yanıp tutuşurken...

görsel
görsel
Bazen size sadece bir parça plastik verilir, oyalan diye.
Kızım iş öğreniyor, çalışan kadınlar geleceğimiz...
görsel