bugün

"ilerde kaderi, Aydın yılmaz'a benzemez umarım" demek çok yanlıştır bu futbolcu için. zira hatırlarsanız, karpaty lviv maçında, galatasaray'ı ve rijkaard'ı ipten aldı dediğimiz oyuncudur aydın yılmaz. ama sonrasında n'oldu? yenen bir gol... golü yememizde hatası olan futbolcu kim? hakan balta'dan başkası değil. velhasıl, olay şuna benzetilebir: çirkin kadın yoktur, az votka vardır. şimdi bu lafı galatasaray'a uyarlayacak olursak: aydın yılmaz'ın futbolu kötü değildir, hakan balta vardır.*
Fm2010 da sergio leonel agüero del castillo yu yedek bırakan genç oyuncu, umarım gerçek hayatta aynı performansı sergiler.
oynatılmaya devam edilirse bu kayıp sezonun en büyük kazancı olacaktır.
bugün attığı tek vuruşluk golcü vuruşuyla umut veren, 2010-2011 sezonunda galatasaray'a dair hatırlamak istediğim tek şey.
Abartılan futbolcudur. Bir gol attı diye çok abarttık. Tamam en çok bağıran benim takıma, hatta radyo programlarına msjlar, tv programlarına mailler attım defalarca:

- Galatasaray bu sene her şeyi kaybetti, bırakın transferi, gençlerle çıkalım

diye.

Ama dostlar, bu takımda daha nice tek gollük adamlar yitti.

Serkan Çalığı mı kaldı, berkantımı kaldı, hasan kabzesimi kaldı ( hasan yine atıyodu) , en son örnek te aydınımız.

Ama vuruş açısına, ve vuruş stiline bakınca gelecek vaad ediyor demek istiyorum . Onu da diyemiyorum. Biz hala 20 yaşındaki adama genç diyoruz. Elin Arsen Wenger'i yaş ortalaması 20 takımla premier ligi götürüyor (*) .

Yolun açık olsun Anıl'ım ! Umarım Cem Sultan'la beraber gol yükünü üstlenirsiniz bu takımın!
(bkz: beş alex eder)
alex den daha iyi.***
alex den daha çok milli olmuştur.*
19 aralık 2010 konyaspor galatasaray maçında çağlar birinci ile beraber galatasaray adına en iyi oynayan ve paf'tan a takıma çıktığı ilk maçta golünü atan (ki gol'De çok güzel bir yere vurmuş. tam köşeye) aslan parçası. umarım geliştirir kendini.
ayrıca 2 tane de al da at pasını kewell ve aydın değerlendirebilse 2 tane de asist yazacaktık hanesine.
güzel sinyaller veren genç topçu. ama az daha bekleyelim bakalım.
golü attıktan sonra ki sevinci,hırsı o formayı hak ettiğinin göstergesi. kariyerin aydın yılmaz gibi başladı ama onun gibi olmaması tek dileğimiz.teşekkürler anıl, başarılar.
2 yıl içinde takımda arda abisi gibi bir yere sahip olacağını düşündüğüm forvet.
sercan yıldırım ile aynı yaştadır.
kankası cem sultan ile birlikte oynaması durumunda gerçek anıl'ı gösterecek futbolcudur.

not: la zaten sezonun ırzına geçtik bari transfer filan yapmayın a2'den takviyeli takılalım. yok illa transfer yapacağız diyorsanız takas yapın efendim. eldeki hanzolardan bir kurtulalım.
(bkz: (#10246891))şimdiden alex ile kıyaslamaya başlamışlar.lan ne adamlarsınız yea

(bkz: hele bir soluklan yegenim)
Galatasaraya çok faydadalı olacak futbolcudur eğer bir sinem kobalda o bulmazsa tabi.
aylık geliri 1500 liraymış.
etkili, gelecek vaadeden galatasaraylı forvet. eğer galatasaray türkiye'deki büyük takımlara kaptırmazsa onunla beraber ilerleyebilir.
kendisine kontör transfer etmek istediğim topçu.
kontörü bile yokmuş. okurken içim cız etti.*
galatasaray'da 2010-2015 sezonuna kadar sözleşme yenilemiştir.
ajax maçınca topu ona getirebilecek tüm oyuncular oyundan çıktıktan sonra sahaya sürülen ve rakibin 2 stoperine doğru maç boyunca koşmak zorunda bırakılan genç yetenek.
fiziği kuvvetli,top tekniği de iyi olan oyuncu . ben galatasaray'da yer bulacağını ve asla bir aydın yılmaz olmayacağını düşünmekteyim .
yer tt arena, dakika 65, skor 3-0, seyirci coşmuş... ve oyuna bu genç değil de mustafa sarp alınıyorsa ben daha bir şey demiyorum.
hagi' nin nasıl harcarım diye düşündüğü adam. yahu 3-0 önce olduğun maçta oyuna almıyorsun sonra gaziantep deplasmanında ilk onbire koyup devre arasında da sanki kötü oynamış gibi oyundan çıkartıyorsun. hagi go home please.
kaybolup gitmesi muhtemel yıldız adaycığı.
yönetimin transferde şu an için yetersiz kalması, transfer ağırlığı içerisinde, kesinlikle değerlendirilmesi gereken yetenekli futbolcu. gündemde uzun süre kalan ancak gerçekleşmeyen forlan ve drogba - büyük ihtimalle malaga' ya gitti - isimleriyle taraftarı oyalamak yerine, anıl dilaver ve ibrahim selen gibi isimlere düzenli forma şansı tanımak hem maddi hem uyum sıkıntısının aşılması açısından daha akılcı olacaktır.
galatasaray forveti alternatifsiz olduğu halde kiraya verilmiş genç yetenek. garip...