bugün

Efendim?
Ne onunla olur ne de onsuz.
Kullanılması aptalca bir fikir olan ilaç türüdür. Uyuşturucudan pek bir farkı yok, pek çok türü olup mutluluk hormonlarının türlerini içerirler. Aldığınız türde mutluluk hormonunu vücut bir daha sizin andavalığınızdan bir daha üretmek istemeyecek üretmeyecektir. Almadığınızda her psikolojik rahatsızlık gibi zamanla geçebilecekken tamamen geçme ihtimalini yok edip birde ilaca bağımlı kalıyorsunuz, diyeceğim bu ilaç türüne başlamayın hayatınızı eskisinden dahada berbat edeceksiniz.
*bol güneş ışığı eşliğinde yürümek
*keyifli şarkılae dinlemek
*akıl sağlığının yerinde olmasıyla beraber beden sağlığının da yerinde olması
*güzel şeyler düşünmek.

Bunların hepsi antidepresana dahil.
pazartesiden beri wellbutrin kullanan biri olarak ilgimi çeken başlık. kullanan varsa deneyimleriyle yeşillendirebilir.
antidepresanların hepsi kilo aldırmaz, kimisi aldırır, kimisi iştahı keser. her antidepresan farklı özellikler, yan etkiler gösterir.
Bi boka yaramazlar. Tecrübeyle sabittir.
Fayda görülürse yere göğe sigdirilamayan, Fayda görülmezse bok atılan ilaç grubu.
zor günlerde geçici olarak etkili olsa da zaman içerisinde insanı bağımlı hale getiriyor gibi.
böyle bir ülkede kesmez onlar.
reçetesiz satılan var mı merak ettiğim ilaç türüdür. bilgilendiren olursa sevinirim.
Edit: reçetesiz kullanılmaması gerektiğini ben de biliyorum. Lütfen sadece yardımcı olabilecekler tavsiye versin.
Antidepresanların büyük bir kısmı reçetesiz satılır. Çok ağır ilaçlar olmadığı için, ha ağırları reçetelidir. Lustral, Anafranil vs. ağır ilaçlardır reçete ile satılır.
gerçekten antidepresanlik durumda olanlara geçmiş olsun diliyorum fakat bunu hava atma aracı gören ergenlerimize geçmiş olsun diliyorum ilaçla hava mı olur aw.
düzelme etkisi yanında Bir çok şeyi bozan ilaç türündendir mümkün olduğunca doğal yollarla çözüm bulunmalıdır ilaç kadar rahatlatmayagini düşünebilirsiniz ama öyle düşürsen rahatlatmaz zaten * kimyasallar zararlıdır siz fayda sağladığını düşünürken bambaşka sorunların kapısını çalmış olur çoktan.
ilacına göre birçok yan etkisi bulunur burun kanallarını şişirip nefes almayı zorlaştırmaktan tut penisin aşırı erekte kalması sonucu kangrenle cüksüz kalmaya varan yan etkilerdir, hala antidepresan kullanmayı havalı bulan varsa kullansın:)
herkesin avucunda leblebi gibi taşıyıp, arada bir ağzına atıp çiğnedikleri saçma sapan ilaçlar topluluğu. çoğu insan sigara gibi özenerek kullanıyor.

benim tripli mal bir sevgilim vardı bi gün bu ilaçları kullanmaya başlamıştı. sorduğumda bende majör depresyon var demişti. sonradan öğrendim doktora bile gitmemiş kendi kendine teşhis koymuş. kendi gibi yıkık bad girl arkadaş topluluğundan temin etmiş.

antidepresanlar tehlikelidir, hastaların yüzde 90'nına doktorlar gereksiz olarak yazıyorlar. 90'ların antibiyotikleri gibiler. çok uluslu sermayenin insanların sağlığı üzerinde oynadıkları oyunlar bunlar. bir dünya para kaldırıyorlar.

depresyondaysan beslenmeni gözden geçir, spora başla, toplum içine çık, seni seven bir sevdicek edin. psikolojik hastalıklar ruhsal değil fiziksel sıkıntıların sonucudur.
belki bazı insanlar ve anlardır.
antidepresan etkisi gösteren yerlere gittim, daha da mutlu eden insanlara sarıldım ve düşündüğümde bana iyi gelen anılarım var.

Bunların hepsi organik antidepresan evde kendiniz yapabiliyorsunuz.
isveçte kullanım oranı çok yüksek bir ilaç çeşididir. intihara sebep olur ve kadınlar üzerindeki etkisi erkeklere nazaran çok daha fazladır ve intihar eğilimine kadınlarda daha çok sebep olur. antidepresanlar hamilelikte kullanılırsa sonuçları oldukça kötüdür. hamileyken kullanan kadınların çocuklarının erken yaşta öldüğü görülmüştür. antidepresanlar size halisünasyon gördürtür. örneğin yanınızda birisi varsa ve eğer mutfaktaysınız ve gözünüz bir bıçağa çarparsa,saniyenin onda biri gibi bir zaman dilimi içerisinde, o bıçağı hızlıca o kişiye sapladığınız gibi halisünasyonlar görebilirsiniz. bu halisünasyonları görerek bırakan bazı kadınlar ilacı bıraktıktan bir süre sonra neredeyse hiçbir sorunlarının kalmadığını gözlemlemiştir. en sık kullanılan markalar (isveç ve abd'de): zoloft, xanax, prozac... bunları kullanıp da intihar eder birsürü kadın olmuştur. bana inanmayabilirsiniz, ben yalnızca bir belgeselde izlediklerimi aktardım. ahkamınızı bu videonun altında kesebilirsiniz dicem de yorumlara kapalı. kullanmayın kullandırtmayın

https://www.youtube.com/w...h?v=tcYRFWKQyVc&t=39s

edit 12.09.19: efe aydal'ın da antidepresanların intihar ettirdiğini söylediği bir video mevcut. linki: https://www.youtube.com/watch?v=X-Px6CGb20I
düşük dozajlı olanlar yüksek yüzdeyle placebo etkisi yaratan depresyon ilaçlarıdır. bence yüksek dozajlı, miligramlı olanlarda bile placebo etkisi oluyordur.
ben kullanıyorum lustral bir tek işe yaramıştı şimdiki ablfy akineton rixper işe yaramıyor.
Kullanmamakta ayak diremekle iyi mi kötü mü ettiğimi bilemediğim ilaç türü.
Şimdilik idare ediyoruz.
Muazzam bir şey kim bulduysa allah belasını versin.
beni tekrar hayata bağlayan/tutunduran ilaçdır. intihardan kurtardı en azından. hayatımda bir şeyler değişti mi, hayır ama daha mutluyum. dünya ve etrafımdakiler umrumda değil. iç sesimi kıstı. duygusal sanrılarımı azalttı. optimist bir adam oldum gitti. her şey tozpembe.

bazen kendimi kısırlaştırılmış bir hayvan gibi hissediyorum. karnını iyice doyuran, ölümü bekleyen ve güneşin altında pinekleyen hayvanlar gibi.
Kullanımına karşı olduğum şey. Beyini bildiğin öldürüyor. insan kendi kendini iyileştirebilir bence eğer yeteri kadar tanıyorsa kendini.
Eger miden agridinda ilac diye buraya yazarsan o agzina acı biber sürerim über zeka.
görsel
https://odatv.com/cocukla...eyrediyoruz-10012037.html
güncel Önemli Başlıklar