bugün

Belli bi kısmı içildikten sonra hemen etki ettiği görünse/düşünülse de, gerçekte en az 3-4 hafta içinde etki edeceği için placebo etkisi olarak da görülebilir.
Psikolojik ilaçtır doktor önermediği sürece kesinlikle alınmaması gereken hap.
Abartılan ilaç. 10 mg paxera alıp triplere giriyorlar.
150 miligram anafranil alıp triplere giriyorum.
kac gram aldığınızın bir önemi yok. Sonuç olarak sizin psikoterapiye ihtiyacınız olduğunu ve bir destek ürün olmadan hayatınızı eski kalitesinde idame ettiremeyeceğinizi gösterir.
Havalı değildir. Aksine bunu neden kullanıyorum diye kendisine sorabilen mantıklı bir insan evladı sorunları oldugunu bilir ki sorunlar, ne yazık ki ergen bireyler, "havalı" değildir.

Binbir türlü fonksiyonunu, advers etkilerini, çeşitlerini yazmak isterdim ama inanın sözlükte kimsenin umrunda olmayacağı için kendimi yoramayacağım.
kendi ihmalim sonucu hastanelere düşüp, kendi psikolojimi bozup, sonra da psikolojimi düzeltmek için kullandığım ilaçtır.

panik atak, anksiyete gibi bozuklukları olan insanlar kullanır. (bkz: ben)
kullanmaya başladıktan en erken iki hafta sonra etkisini gösterir. ama spontane bir etkisi kesinlikle yoktur. sadece artık fazla endişe etmediğinizi, bunalmadığınızı, fazla üzülemediğinizi, sevinemediğinizi hissedersiniz.

ve son olarak, uzun süre kullandıktan sonra ilacı alıp almadığınızı hatırlamamaya başlıyorsunuz. etkisi hiç yokmuş gibi geliyor. Sakın ola bir anda bırakmayın. ilaca başladığınız halinizden 10 misli berbat hissetmeye başlarsınız.
Çoğunun prospektüsünde intihar eğilimi olabilir yazar. Ağrı kesici hapın prospektüsünde Ağrıyı arttırabilir yazması gibi bir şey. Bir ilacın tedavi edeceği şey ile yan etkisi Nasıl aynı olabilir ya. Kullanmayın kullandırtmayın.
Bir nevi ağrıkesici.

iyileştirmez, belirtileri azaltır.
Birden bırakılmaz iyi olduğun Zaman gel program yapalım diyen servet Avcısı psikologlara inanmayın. Sigara gibidir. Kötü bir dönem geçiriyorsan zaten bırakma. Ama azaltarak bırakmak psikiyatristine ek para kazandıracaktır. Eğer iyileştiğini düşünüyorsan birden bırak. Bi kaç yan etki olacak tabi ki. Ben hiç yaşamadım. Bu süreci bol kahve, bol spor, bol mastürbasyon ile kolay bir şekilde atlatırsın.
kullandığım merettir.
insanların sinirlerini yatıştırdığı söylenen ilaç grubudur. bir çok insana ağır gelmekte olduğu bilinmekte buna rağmen biraz psikolojik sıkıntı yaşayan hemen hemen tüm hastalara yazılıyor olması enteresandır..
tüm sorunları bir ilaçla halledebileceğine inanların kullanarak kendini uyuşturmaktan başka bişey yapmadığı kaçış yöntemidir.
acemi birliginde bir silah! arkadaşım antidepresan kullanmak zorundaydı. ilaçları da imza karşılıgında alıyoruz: benim günlük iki adet ordu üretimi ağrı kesicim var migren dolayısıyla. girdim boluk nobetci asb odasına askerler tartısıyor:

a1: olum kullanmayacaksan neden yazıyor bu
a2: sana diploma veren zihniyeti s2m doktor teshisi ben ne yapayım
a2: (a1'e hitapla) lan biz mi icsek ne yapsak (ilacların bitirilmesi gerekiyormuş-muş- ne alaka bilemedim)
ben ver gardas sen onu bana
a1 abi bak agır ilac, fena carpar: agır ilaç bu
ben çarpmazsa s*kerim seni
a2 abi emin misin, ilacı kullanmak istememin sebebi bu
a1 verek la
ben verin olum sunu..

verdiler içtim bir adet anti depresan; ikinci gün gittim iki tane içtim: bi s2m olmadı...

hamiş: a1'e birşey yapmadım...
Bir gülümseme şeklinin isim babası.
Bi süredir kullanmadığımdır. Sanırım kullanmayınca kendimi daha iyi hissediyorum.
iki gün önce doktorun yazdığı ama benim kullanmama kararı aldığım ilaç.
Öncelikle, kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez. Buna anne ve baba da dahil. Herkesin yükü kendine ağırdır. Buraya kadar sanırım hemfikiriz.

bugün psikiyatriste gittim. Gelecek kaygısı beni çok bunaltıyordu. Anksiyete bozukluğu ve okb teşhisi konmuştu daha önce. Başka Doktorlar remeron ve citoles vermişlerdi. Remeron korkunç halüsinasyonlar gördürünce bıraktım. Uykuyu da allak bullak ediyordu. Citolesi kullanmadım. yaşadığım çok ağır sorunlara rağmen ilaç kullanmadan aile ve arkadaş desteğiyle aştım.

Bugün gelecek kaygısı ve kariyer meselesi yüzünden yaşadığım bunalım için gittiğimde Psikiyatristim şöyle dedi: "ben bonibon gibi antidepresan yazmam. Çok büyük bir sorununuz yok. Psikoterapi yapmam gerek ama hasta çok. Sizi psikoloğa yönlendireceğim. içinizi dökün, sıkıntınızı anlatın. ağır kitaplar ve filmlere ara verip biraz gevşeyin." Dedi. Psikoloğa gittim. 40 dk sohbet ettik. O da kendimi çok fazla heder ettiğimi ve tezcanlı olmamam gerektiğini söyledi. Keyifli bir sohbet oldu ve ne zaman canım sıkılırsa gelebileceğimi söyledi. Çıktığımda "oh be, iyiyim galiba. iyi olacağım. Olmalıyım!" dedim.

Yani demem o ki, ruh sağlığınız ciddi anlamda tehlikede değilse ve ağır bir travma yaşamadıysanız bu ilaçlara başlamayın ve ilaç yanlısı olmayan, hastanın halinden anlayan psikiyatristlere gidin. Antidepresan en son çıkar yolunuz olsun. Hiç çözemediğinizde başvurun.
görsel
uyusturucunun devlet nezdinde kontrollu sekilde dozajlanarak satilmasi amaciyla uretilen ilac tipidir. beyni uyusturmaktan, insani aptallastirmaktan ve garfield vari uyutmaktan baska bir sike yaramaz. Kullanmayin, kullandirtmayin.
antidepresan gülümsemesi. model şarkısı vardı böyle.
siz mucizevi bitki ile tanışmamışsınız. düzenli kullanıldığı takdirde tüm antidepresan ilaçları çöpü boyluyor (bkz: sarı kantaron)
içmeyin millet ciddiyim. Dengenizi siker atar. Senelerin tecrübesiyle sabittir. Danışabilirisniz.
siz siz olun stres yapmayın yoksa bitersiniz.
en etkili antidepresan
''la havle vela kuvveteilla billahil aliyyül azim.'' zikridir.
kullanmayın. yiyeceklerinize dikkat edin, manevi yönünüzü güçlendirin ama bu zıkkımı kullanmayın.