bugün

allah kimseyi kullanmaya mecbur etmesin.
psikolojik sorunların tedavisinde kullanılan ilaç çeşidi.
tüm psikolojik statülerim kullanmam gerektiğine işaret etse de, inadına kullanmayacağım ilaçtır.
psikolojik sorunlara ve dertlere ithafen, savaş mı istiyorsun kamoon!
(bkz: xanax)
(bkz: cipralex)
(bkz: lustral)
Sadece ilaç içeyim geçsin diye beklerseniz işe yaramayan ilaçtır. Diyelim başım ağrıyor, bir ağrı kesici alıp karanlık bir yerde 1 2 saat uyuyorum geçiyor değil mi?

Antidepresan da öyle. Kullandığın süre boyunca ruhunu dinlendireceksin. Ruhunu hoyrat kullanıp sonra aaa bu ilaç fayda etmedi demek çok saçma. Ayrıca anksiyeteden durumunda antidepresanlar teori üretmeyi ve evhamı azaltıcı yöndedir. Sürekli kurup durmazsınız. Ağzınız yüzünüz de seğirmez. Kendinize bir iyilik yapın ve ruhunuza sıhhatle bakın.
xanaxtır gerisi benim için yalan. ha xanax tek yeter mi? yetmezz kuru sulu içmek lazım yanında.
sözlükteki manyakların çoğu kullanmalı lan bundan hepiniz delisiniz olm bi de bok atmaya çalışanlar var bu ilaçlara.
http://www.uludagsozluk.com/e/14770368/

şurda kendisinden bahsetmiştim aylar önce azıcık.
xanax en iyisidir. Kanatlandırır. Sersemleştirmekten başka bi boka yaramıyorlar. Hala aynıyım ulan bi değişim yok.
geçen gün depresyon ve antidepresan oranlarına bakıyoruz türkiye'nin.
içimizde sevmekte zorlandığımız ukala bayan öyle bir şey söyledi ki devrelerim yandı. eğer kadının dedigi doğruysa skandal. ihtimal veremedim ben..
- türkiye'de yüzde 200 antidepresan ilacı satışı artmış şekerim. hatta kullandigimiz ilaç denize oradan ayrisarak malesef deniz canlılarina ve hatta yediğimiz balıklara kadar geliyor. antidepresan kullanmayı fiilen değil dolaylı yoldan herkes gerçeklestirmis oluyor...
çok gerekli değilse kullanılmamalı, şuan doktorlar vitamin gibi dağıtıyor bunları.
icinde esrarin ham maddesi olan kenevir in bulundugu ilaclardir. icinde okadar az vardirki tibbi olarak kullqnilmakta sakinca gorulmez, ama bu az miktar bile sinir sistemini uyusturup yatistirmaya yeter. ayrica bagimlilik yapar ve sizi ufak capli bir bagimli haline getirirler. ama dedigim gibi " yasal" olduklari icin bunlara bagimli olmaniz sorun olmaz. esrarin bir zamanlar morfin gibi tibbi mudahalelerdd kullanildigini ve cok zaman sonra zararli oldugunu kesfedildigini dusunursek, bu ilaclarin ne kadar etkili ve samimi oldugunu gorebiliriz. kisacasi icmeyin ictirmeyin!
Bazı insanlara çok iyi gelir bazı insanlarin hayatını karartır bir çoğunun bağımlıligi vardır.
Tansiyon ,şeker, kalp hastası nasıl ömür boyu ilaç kullanıyorsa ; sık tekrarlayan panik ve depresyonlarda da devamlı ilaç kullanılmalı. Kişi bunu kompleks yapmamalı. Eğer ilaçla her şey normale dönüyor ve yaşam kalitesi yükseliyorsa neden kullanılmasın? Fiziksel hastalıklar hastalıkta panik- depresyon hastalık değil mi? Ve kullanılan ilaçlar da tedavi amaçlı ve zararı olmayan ilaçlardır.
Hakkında detaylı doktor tavsiyesi için
http://www.depam.com/depa...nent&print=1&page=
gerçekten ihtiyacı olan insan sayısı %10'u geçmez geri kalan ergenlerinde elinden düşürmediği "hayat çok zor yeaa"
"kimse beni anlamıyo yeaa" diye ağlayarak sırf artislik olsun diye kullandığı ilaçtır, bununla hava atanı bile gördüm ulan.
küçük yaşlarda hiper aktivite, ilerleyen yaşlarda da dikkat dağıkılığı yüzünden kullanılmasına mütevellit ağızda kuruluk yapan ve diş çürüklerine neden olan ilaçlardır. bir çoğunun yan etkileri faydaasından fazladır. mecbur kalmadıkça kullanılmamalıdır.
en babası ve zararsızı bana kalırsa lustral dır.
yapılan haberlere göre, türkiyedeki kullanım oranı son beş yılda yüzde 56 oranında artan ilaçtır.

http://gundem.milliyet.co...detay/1829932/default.htm

bir zamanlar prozac isimli ilacı deneme girişimim olmuş ancak başlamadan bitmiştir.
(bkz: evlerden ırak)
cipralex, cipram, prozac vs. kafa her zamankinden daha güzel olur, olaylara karşı tepkisiz yapar, dünya yansa umrunuzda olmaz.
insana sadece belirli bir süre faydalı olan uyuşturucu madde. kişi kendinin kendi sorunlarinin farkına varmadiktan sonra sadece antidepresanlarla çözüme ulaşmasi imkansız. gönül isterdi ki ilaç ve terapi yöntemi uygulansin ancak ülkemizde sadece ilaç yazıp para kazanma derdinde olanlar var...
insana sadece belirli bir süre faydalı olan uyuşturucu madde. kişi kendinin kendi sorunlarinin farkına varmadiktan sonra sadece antidepresanlarla çözüme ulaşmasi imkansız. gönül isterdi ki ilaç ve terapi yöntemi uygulansin ancak ülkemizde sadece ilaç yazıp para kazanma derdinde olanlar var...
minik minik plasebo şekerleri.
günümüzde kullananların %93,52 si ergendir.
edit: sayın ergenler neden eksiliyorsunuz, ulan benim psikolog tanıdığımda var adam açık açık söylüyor ergenler gidip antidepresan yazsana doktor diye ağlıyormuş, antidepresanlarla birbirlerine hava atıyorlarmış.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar