bugün

insanlıktan bihaber, sevmemenin bile bir adabı olduğunu unutmuş, büyük kitlelerin hayran olduğu sanatçılara bok atıp azınlıkta olma imajına bürünmeyi bir ego tatmin minvali olarak gören kişilerin barındığı zavallı bir facebook grubu. şebnem ferah'ın kendince en çirkin fotolarını koyup, altına chat diliyle aşağılayıcı cümleler yazıp eğlenmekteler. söyleyecek cümlesi olmayan ''du ben de ön plana çıkayım aa şebnem'i sevmiyor pek metalci bu desinler'' düşüncesindeki diğer garabet insanlar da onların yorumlarına ''muaahahah süpersin'' yazmaktalar.

--spoiler--
şebnem ferah'ın bir fotoğrafı altındaki yapılan şu yorumlar, grubun ve gruptaki insanların hakkında yeterli bilgiyi veriyor sanırım:

-kuscak hayranlarının üstüne ona hazırlanıo njkdfşkd

-öyle bişey olsa sebnem melekler gibi kusuyordu der salaklar *
böylelerinin yüzüne kussan tanrıçam şükür der zuahahauahauh

-ahahahhahaa melekler gibi kusuyo:D yawrum harikasın o bi melek zaten * zouhahaha şeytan ve azrail de melek kategorisine girio ama :D

-Öfff lanet olsun, ne söyleyeceğimi unuttum. LANET OLSUN!!!
diyor şebooo ve hıncını mikrofondan alıyor... o cüsseyi nasıl taşıyacaksa o mikrfon vah vah yazık mikrofona 8-)

-cüssede cüsse ha on tonluk beygir mübareeeek

-beygir---- bundan iyi uyan başka bişey bulunamazdı herhalde. beygirşebo:D:D

-davar nası olurdu?

-Süper olurdu:D:Dehuhe

-ben sonunda çözdüm bunun burda neden böle durduunu arkadaşlar yaaa!!:D
bu salaan kakası gelmiş recep ivedik gibi söleip bomba patlatamicaa için içinde patlamasın die götünü kasıo dikkat et oluum fazla kasarsan götün yarılır basuur olursun aman aman seni öle hiç çekemeizzz

--spoiler--

velhasıl; acınacak haldeki gençlerimizin boş kelimelerle interneti kirletmesine üzülüyor insan. tamam sevme, hatta nefret et ve hatta şebnem ferah can düşmanın olsun bütün gün resim altlarına yorum yazmaktan bitap düştüğün facebookunda anti olduğunu belirterek grubunu da aç. ama azıcık zeka kırıntısı göster be sevgili kardeşim... böyle ''ben metalciyim bütün şebnem dinleyenler şebekist'' diye ortalara düşünce komik oluyorsun.
yeni nesil ergenlerden oluşan bir gruptur muhtemelen efendim, akılları sıra ortamda prim yapacaklardır yoksa şebnem ferah'ın adam gibi ne bir şarkısını dinleyip sesini beğenmemekten, ne bir şöyle yazdığı sözlere bakıp da ulan ne biçim söz yazmış demekten doğan bir antiliktir. bre cücük beyinliler el kadar hatundur şebnem ferah dönün bir aynaya bakın diyesi gelir insanın. ama şimdi girip de yok yere sinir bozmaya değmez. bırakın eğleşsin çoluk çocuk.

(bkz: bir karakter kazandırıcı olarak budaklı meşe odunu)
(bkz: budaklı meşe odunu bağımlısı)

sigara sömüren edit: evet efendim girip kah güldüm, kah sinirimi bozdum. yanlış anlaşılmasın sinirimi bozmam çoluğa çocuğa değil bu hale hangi evrelerden geçip de geldiklerini bulamamış olmama. bir kullanıcı şöyle bir yorum yazmış ,aynen copy paste yapıyorum:

--spoiler--
ya evet küçük snek mide bulandırır resmen ya rock konserinde solistin melekler gibi oluşunu izleyen başka kitle var mı ya:D:D rock konseri nedir gidersin kafa sallarsın cıglık atarsın pogo yaparsın eglenirsin :S bi de sebööööööööö kişisel kimliği değil sanatıyl anılmak istiomus o yüzden mi sahnede sarkılarında röportajlarında paso kendinden bahsedio altını ciz cize..lan bütün özelini doküo mal karı şarkılarında kimle yatmış ne halt yemiş baane kızım senin hayatından yok ebru gündeşin küçük kaygan deliğini yeni ve büük bir dünya mı sandın :D:D mal karı ya aq bu karının:p
--spoiler--

ey rock ve metal müziğe gönül vermiş insanlar okuyun, titreyin ve kendinize gelin. biz yıllardır felsefeyi yanlış bilmişiz, yazıklar olsun ulan bize! derhal gidin sağda solda pogo yapın, çığlık atın olmadı ne bileyim kafa falan sallayın ve siz siz olun sakın beyaz sevmeyin, mümkünse içinde melek ve bu yaratığa dair herhangi bir işaret uzuv ve renk taşıyan hiçbir şeyi sevmeyin! ha bir de mümkün mertebe sağda solda iyi işler yapan insanlara bok atın yaneee.

hassiktir derler adama. yazık.
ayaklı mikrofonunu tuttuğu bir resiminde şebnem neyi tutuyon söy bakayım gibi iğrenç ötesi yorumların yapıldığı müzik denen şeyden bi sikim anlamayan kendini bir halt sanan gerzek insanlardan oluşmuş facebook grubu. allah akıl fikir versin.
geniş kitlelere yayılmasını hazmedemeyen ,toplumda fazla bilinmeyen kişi ya da grupları dinlemeyi matah bi b.k zanneden insanlar topluluğu