bugün

inci'nin itü versiyonu.
Mobil hali olsa direkt uye olacagim olusum. itu ogrenci adayi olsam da.
az önce bu nikimle kayıt olmaya çalıştığım oluşum.birisi nikimi çalmış.hangi şerefsiz lan o?
an itibari ile yazar olduğum sözlük.
şu an var olan sözlüklerin en iyisi lan.
deniz kıyısında sevişir gibi hissettiren sözlük. dar sokaklarında koşarken, aniden bir melek karşınıza çıkabilir.
yemin ediyorum bir grup gerizekalı liseli bunlar.
duyduğuma göre itü sözlük hatunlarının, meme capslerinin havada uçuştuğu sözlük.

http://www.antitusozluk.com/index.php
osbircilerle dolu bir sözlük.
format bakımından inciden hiç bir farkı olmayan sözlük, fakat inci gibi sol frameler ve entryler havada uçuşmuyor, sol frame bile bomboş ama zamanla dolacağını düşünüyorum.

sağ taraftaki bilgi butonuna tıkladığınızda hali ile itü sözlüğü ve inci sözlüğü kaynak olarak göstermiyor.

gençler için eğlenceli olabilir ama, 30 yaşından sonra da sürekli makara çekilemeyeceği için bana gelmez.
abaza ve çağdaş erkekler sözlüğü.
bugün bir ipnenin doğum günü var orda.
sözlük yazarlarını mutlu edebilmek için bugün 4 rus yazarla anlaşmış übersözlük.
1 erkeğe 10 erkeğin düştüğü sözlük. yazarlardaki eşcinsel eğilimi düzlüğe oturtabilmek için rusya'dan bayan yazar siparişi vermişler. diğer slav cumhuriyetleri ile pazarlıklar sürmekteymiş.

biz öyle duyduk!
adminden çok yazan yazarlarına karı ısmarlama sözü verilmiş sözlük.
a sosyal ayılar en taşak entariler ve günde 8 saat yayın yapan radyosu ile kuralsız sözlük.
1. yılını kutlayan kılsız amlı kızların ve iri penisli insanların mekanı. kutlayalım hemen. yanaklarından mıncıralım herkesin.