bugün

**
yabancı bir erkek ismi.* amerika birleşik devletleri'nde 2006 yılının en popüler dokuzuncu erkek ismiymiş.* ismin kökeni bir roma sülalesi olan "antonius" kelimesinden geliyormuş. bu kelimenin "etrüsk" dilinden geldiği düşünülülüyormuş. yunanca "anthos" kelimesi "çiçek" anlamına geliyormuş. genelde "tony" şeklinde kısaltılırmış. *
(bkz: anthony hopkins)
(bkz: anthony kiedis)
(bkz: carmelo anthony)
(bkz: anthony queen)
şeker kız candydeki sarışın ve yakışıklı karakterdir, 90 lar kuşağının sevgilisidir. yine malum kız sebebiyle attan düşüp ölmüştür.
(bkz: joel anthony)
yaşadığı hayattan bıktığı için çölde inzivaya çekilen, orada on yıl boyunca şeytanlarla ve akla gelebilecek her türlü günah çağrısıyla boğuşan kişinin adıdır.
şeker kız candy'nin ölen yavuklusunun ismi.
Kiminfakedir.. Bilinmez.. Ama ayşen guruda gibi bir sanatçı için yazmamış sıçmış biri..

inşallah ailesinden biri görür..

Sende emeninkini görürsün..

Troll olacam derken ....olmayın..
sanırım selçuk çetiner fanı bir yazar. paso youtube linki veriyor. versin tabi, biz barzoluk yaparken iyi millet reklam yapacağı zaman ovvv. yok öyle arkadaşlar. selçuk çetineri izleyin.
Selçuk Çetiner fanı değil kendisi. Yutup kanalı açmış. Kendi videolarının linkini yabışdırıp duruyor.
yurdumuzda şöyle bir çocuk tekerlemesine konu olmuşluğu olan şeker kız candy karakteri:

--spoiler--
şeker kız candy
anthony'le evlendi
bunu duyan lisa
hapşırıktan geberdi
hapşu hapşu hapşu
--spoiler--
* *
Selçuk Çetiner adıyla YouTube kanalı açıp masal anlatan ve sözlükte reklam peşinde koşan biri.

iki güne silik olur.
tüm ama tüm zamanların en hızlı link paylaşan yazarı anthony, oldukça ilginç konulara parmak basar. anthony, ortalama her üç entrysinin, yirmi ikisinde selçuk çetineri refere eder. işte anthony'ye dair bilinmeyenler:

https://www.youtube.com/watch?v=6CnJWKCxd5Y

ben, bu işe el attım kardeşim. bu izlenme sayılarını 12-13lerden 71-72lere çıkarıcaz inşallah. beyler, destek istiyorum.
anthony çetiner kardeşim. ben youtube video kanalı açmış olsam ve reklamını ufak ufak çaktırmadan uludağ sözlükte yapacak olsam youtube kanalıma profil fotosu olarak kendi kellemi koymam.

bir tavsite.
küçük anthony'nin kellesini an itibariyle uludağa koymuş yazar. küçük anthony'nin kellesi yerinde durdun başına bela olmasın.

yine bir tavsiye.
ulan kahkaha attım şekle bak, facebook u yeni keşfeden köylü dayı gibi profil fotosu koymuş YouTube kanalına, tipitip amk ya sinirim bozuldu.*

Moderasyon uyuma amk adam kendi kanalının reklamını yapıp duruyor.
Bir reklam daha yapmamasını şiddetle önerdiğim yazar.

Git ötede paylaş videolarını birader.
çaylak olmasıyla üzmüş yazardır.

youtube sayfasına ait link paylaşmamasıyla özletmiş yazardır.

youtube sayfasındaki profil fotoğrafını kaldırmasıyla hayal kırıklığına uğratmış yazardır.

benimle aynı duygu ve düşünceleri taşıdığınıza eminim. o halde gelin biraz olsun hasret gidelim, ateşimiz soğusun.

işte çetiner farkı:

HAYAT FELSEFENiZ OLMAYA ADAY BRUCE LEE SÖZLERi

https://www.youtube.com/watch?v=N87TNR19WPM

edit: arkadaşlar videonun sadece 5 görüntülenmesi var. bunu 12-13lere çıkarırsak bugünlük bana yeter. selçuk bu kıyağımı unutmuyorsun babako.