bugün

genç ingiliz boksör. geleceğin 1 numarası.
dikkat edin bu adama 2 yıl içinde vladimir kliçko yu yıkıp dünyanın en iyi ağır siklet boksörü olacak. ilk raund da rakibinin üzerine çöküyor iki raund da işi bitiriyor
bir efsane adayı. 103 kiloluk bir hız makinesi. bir welter siklet kadar hızlı ve bir ağır siklet kadar dayanıklı. korkusuz bir yürek ve yetenek abidesi. seyir zevki veren bir tekniğe de sahip.
manny pacquiao tadında bir boksör.
Önünde kimsenin duramadığı idol alınacak adam. Efsane olur. Sempatik bir kardeşimiz. Adamdır. Vladimir Klitsckoyu yenebilecek tek adam (bence) ayrıca vitaly klitsckoyu da dövmesini isteriz
bugün amatörde kaybettiği dillian whyte'nin de aklını almıştır. Mükemmel bir maç oldu.
9 nisan 2016' da ıbf şampiyonu charles martin ile maç yapacaktır.
Ingiliz Muhammed Ali geliyor gibi. Her macini heycanla ve seyir zevkiyle izliyorum.
charles martin maçını nakavtla kazanmasını beklediğim boksör, tyson fury yi ezer geçer deontay le eşit gibiler ancak, fury veya kliçko kadar tecrübesi yok ne joshuanın ne deontay in.
bugün dünya şampiyonluk kemeri için charles martin ile karşı karşıya gelecek boksör. yılın maçı olarak nitelendiriliyor. Martini ezip geçmesini bekliyoruz.
2.rauntta yıktı namağlup charles martini ve şampiyon oldu. Yeni bir Muhammed Ali gümbür gümbür geliyor. ilk adımını attı bu gece.
Sen vurursan dikiş, ben vurursam toprak atarlar.
- Anthony joshua
hakkındaki en büyük yanılgı; şu ana kadar vasat boksörlerle dövüşerek kemere uzandığıdır. fakat şu anda aktif diğer önemli boksörler ile karşılaştırırsanız ilk 15 maçlar itibari ile aj'in kolayın aksine gayet zorlu rakipleri yendiği. daha dün mağlup ettiği eski şampiyon charles martin 'in sadece vyaceslav glazkovile kayda değer bir maçı vardır. ilerideki muhtemel rakibi wbo ve wba şampiyonu tyson fury ise ancak onbeşinci maçında derek chisora ile karşılaşmıştır ciddi bir rakip olarak. deontay wilder ise zaten bu alandaki en mimlenmiş boksördür, bilinçli bir şekilde kolay rakiplerle karşılaştığı için.

ayrıca aynı boksörlere karşı rakiplerine göre daha iyi sonuçlar alması da dikkat çekicidir joshua'nın. raphael zumbano love'ı c.martin 10. roundda nakavt ederken, joshua işini kısa kesmiş ve 2.roundda nakavt etmişti rakibini. ayrıca fury kevin johson'ı 12. round sonunda puan ile yenerken; joshua yine johnson'ı 2. roundda nakavt etmiştir.

naçizane görüşüm; uzun vadede sürpriz olmaz ise ağır sıkleti domine edeceğidir. var olan bazı eksikliklerini sahip olduğu çalışma azmi ile kısa zamanda giderebileceğini ve korkunç yumruk gücü ile uzun süre kemerlere ambargo koyacağını düşünüyorum. şu anda sıkletteki rakiplerinin hepsinden daha genç ve daha güçlüdür, boks tarzını biraz da teknik ile zenginleştirirse yoluna çıkacak kim olursa olsun dün yaptığı gibi yere serecektir.
yeni ağırsiklet boks şampiyonu. haftasonu kanalları karıştırırken charles martin le olan maçına tesadüfen denk gelip izledim. boks sevmememe rağmen rocky serisi favori filmlerim arasındadır. özellikle rocky 4 muhteşemdi. ivan drago ve rocky balboa. sanırım bu maçın başlama atmosferinde de o heyecanı aldım. charles martin in kafasında kral tacı pelerini yanında kemeri taşıyan biri , yavaş yavaş seyirci arasından gelmesi , çalan rap müzik .. anthony joshua nında ringde gel de sana gününü göstereyim tavırları. bu ambiyansın üstüne 10 raund felan sürecek diye beklerken kocaaa ağır siklet boks şampiyonu ikinci raundda nakavt oldu. hayırlısı ne diyelim.
ne vladimir kliçko nede bir başkası...tek gerçek bu adam, efsane olma yolunda ilerliyor ve olacak.

Şuanda ntv spor kanalında geçmiş maçı yayınlanmakta.
isteğim şudur ki temmuzdaki klitschko vs fury maçını fury alsın sonra kemer birleştirme maçında fury vs joshua maçı olsun joshua şu hayvanın ağzını yüzünü dümdüz etsin.
Az sonra yıkıp geçmesini beklediğim.
An itibariyle dominic breazeale'in belası olmuştur.
Aslanımdır. dominic breazeale'in dövmesini temsil edecektir.

(bkz: elin gavuruna komşu çocuğu muamelesi yapmak)
brezealeyi de öldürdü koydu köşeye. haydi aslanım sırada fury veya wilder haydi koçum benim.
acilen wilder, fury ya da kliçko üçlüsünden biriyle dövüşmesi ve kendini ispat etmesi gereken harika sporcu.

gerçekten keyif veren bir boks tarzı var.
Çok kaslı lan. Haksızlık oğlum.
Ayrıca şişmanlarla dövüşmeyi bırakıp sıkı çocuklarla kapışsa da şenlensek.
adam makyaj yapsa bozulmazdı diğer maçlarında amk.
sağlam adam. Dominic Breazeale'i nakavt ettiği maçı izledim. herif antremanda kum torbasını dövdüğü gibi Dominic'i dövdü.
görsel
Vurdum mu boğayı deviririm diyen karbonat erolu hatırlatır.
şişirilmiş balon.eskiden muhammed aliyi öve öve bitiremezlerdi şimdi de buna hava basıyorlar bakalım hayırlısı.
deontay wilder karşısına rakip olarak çıkınca bakalım ne olacak hep birlikte göreceğiz.
kasım aylarının sonlarına doğru Wladimir klitscko ile mac yapacağı söylenen boksör. maç agirsiklette son yılların en saglam maçı olur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar