bugün

Heyecanlandıran keşiftir.

Buzulların erimesi ile Antarktika da ortaya çıkan piramitler Antarktika da bir zamanlar bir uygarlığın var olduğunu ortaya koymaktadır.

Ama benim için bu kesifin daha önemli kısmı antik uzaylıların varlığına dair bir ipucu daha yakalanmasidir.

Stargate sg1 dizisinde dünyadaki 2. Yildizgecidinin Antarktika da bulunduğunu dizinin takipçileri hatirlayacaktir.
görsel
http://bit.ly/c25MCx

Bu arada piri reis in haritasında Antarktika kıtasının buzulsuz kıta haritasının olduğunu hatırlatmakta fayda var.
heyecanlandırmayan piramitlerdir.

altımda suriye, ırak görünümlü pkk, ışid, üstümde psikopat putin, içimizde onlarca değişik mevcutken uzaylılar gelip mısır piramitleri için patent başvurusunda bulunsa şaşırmam, heyecanlanmam amına koyim.

adım başı rastladığımız manyaklara, her gün internette patlayan videolara girmiyorum bile bak.
velev ki doğru, bize ne faydası olacak amk! gidip kutup bölgesine piramit yapan uzaylı zaten salaktir, vizyonsuzdur, dar görüşlüdür. emlakçı olsa iki günde batar mal. bunlardan fayda beklemek beyhudedir dostlar. adamlarda kafa olsa, ılıman bölgeden iki dönüm yer çevirirlerdi, kutup ney lan!