bugün

evden dışarıya adım atarken iki kez düşündüren sıcaktır.
öldürebilecek sıcaklıktır.
klimasız yaşanmaz , klima ile bütünleşilir , kaynaşılır , hatta evlenilebilir bile.
sizi arkadaşlarınızın yanında rezil eden sıcaklardır.
+lan dön bakayım bi arkanı.
-noldu olm böcek mi var?
+dön dön bakayım bi.
arkadaşa sırtınızı dönmenizle kahkahaların yükselmesi bir olur...
sıcakla ter götünüzden akmış ve pantolon ıslanmıştır, o derece sıcak.
geceleri uyutmayan, sabahları uyutmayan, öğlenleri uyutmayan bir sıcaklıktır efendim. gün içerisinde bulunduğunuz ortamda klima yoksa oturduğunuz yerde gölet oluşması mümkündür. yapış yapış olan teninizden nefret eder nefes alamaz hale gelirsiniz. bu durumda ya klimanın önünden ayrılmamak ya da denizden çıkmamakla bir nebze olsun rahatlayabilirsiniz. sıcaklığından bu kadar şikayet etsekte antalya candır der konuyu kapatırız.
gecenin su saatinde termometrede 34 dereceyi göstermesidir.

not: evet az önce baktım. olm nefes bile alamıyorum lan, hissedilen kaç derece bilmiyorum.
klimadan hasta olup son 1 saatimi balkonda geçirmeme rağmen (hemde 8.kat ) ufacık bir rüzgar hareketinin dahi görülmemesi durumudur. hem sıcak hem nemli hem esmiyor. cehennem artık koymaz bize.
ŞUAN ÇEKEMEDiĞiM SICAKLIKTIR. iŞYERiNDE OLDUGUM iÇiN DENiZE ATLAYIP SERiNLEYEMEDiĞiMDEN BU SICAKLIK EZiYETE DÖNÜŞMEKTEDiR.
ortalık gavur amı gibi yanıyordur.
adana sıcağına beş basar.
Memleketim Hatay' ın sıcaklığına erişemez. Yanlış hatırlamıyorsam 2 sene önce %98 nem görülmüştü.
Erimek için birebir sıcaklardır. özellikle benim gibi David Luiz vari saçlarınız varsa durum daha da kötü.
izmir sıcağının yanında lafı edilmez.
-Ay öldüm ay
an itibariyle kırk dereceye erişen sıcaklıktır.hissedilenin ise ellilerde olduğu söylenmektedir.
izmir sıcağı ile kapışıyor.
insanı bunalıma sokan sıcaktır.
pilli bebek haram Geceler şarkısının en çok dinlediği zamanlardir.
2012 temmuzunda 1 hafta yaşadığım, (hatta elektrik kesintisi sonucu klima kapanınca fenalık geçirmiştim) izmir'in yazlarının aslında gayet serin olduğunu bana göstermiş olan sıcaktır.
özlenilen sıcaklıktır. sıcakla aram pek yoktur hatta açıkçası nefret ederim ama oranın sıcağını bile özledim. ne güzel memlekettir antalya. umarım bir gün tekrar kavuşmak nasip olur.
nem içinde kavurandır.
bir de çok özlenen.
Antalya yağmuru bunu döver bakın. O derece.
görsel
adamın anasını ağlatır baya ağlatır. mecazen değildir.
buz gibi efesin en güzel şekilde içileceği sıcaktır antalya sıcağı. orada olmak vardı şimdik.
insanı yapış yapış yapan sıcaktır. Bir diğer benzeri için (bkz: aydın)
Sen ne yaptın be kardeş!!!
Suyun kaynama sıcaklığının neredeyse yarısına gelmişsiniz.çiğ çiğ de sarmaz ki şimdi.