bugün

Ilk ciktigi zamanlar stajyerimdeki radyoda calardi. Yaklasik 1 yil 1 bucuk yil sonra rastladim sukurler olsun. Duygu duruma soku.

Edit: tom odell in enfes şarkısı. Yani ben öyle sanıyordum.

Klipte kız başkası için terkediyor ve çocuk ağlıyor seni öpünce her şey yolunda hissediyorum diyor sanıyordum. Ve bu beni derinden etkiliyordu.

Ama meğerse başkasını sevdiğini söyledi diye kız terkediyormuş. Seni öpüp iyi hissettirmek isterdim ama yapamam diyormuş oç. Oç şarkısıymış. Üzüldüm.
baştan sakin bir şekilde başlasa da sonlara doğru kendinizden geçmenize sebep olan güzel şarkı.
Replay özelliğinin mütemadiyen kullanılabileceği parçalardan biri. Olmayan aşkın acısını çektim yeminle. Dinleyin dinletin efendim.
Tom Odell' e "sen 90 doğumlu bi insansın, böyle şarkı yapmayı nerden öğrendin" dedirten şarkı.
Tom odell'ın 'ononoda lov' şeklinde okuduğu harika şarkıdır.
Buradaki başlığı görüp ekran alıntısı aldığım, bir ara dinlediğim ama pek önemsemediğim ama şimdi bağımlısı olduğum şarkı.

Bu tür konularda şanslıyım sanırım, bir şeyin beni bulacağı varsa mutlaka bulur.
3 yıl önce aşk acısı çektiğim sıralarda piyasaya çıkan şarkı.

aşk acısının zirve yaptığı zamanlar... Şarkı o kadar duygu yüklüydü ki gözümden yaş falan gelirdi.

Ulan aradan 3 yıl geçti. Acı falan kalmadı. Her şey geçti gitti çok şükür.(azcık izi kaldı ama o kadarcık olur.) şimdi tekrar dinlediğimde o günlere geri döndüm lan bildiğin. O sızıyı tekrar kalbimin bi köşesinde hissettim resmen. Off ki ne of!
hala bıkmadan dinlediğim hoş şarkı. ayrıca tom odell dinlememi sağlamış şarkıdır.
En sevdiğim şarkı. Aşkı zamanından önce yanlış bir insana harcamanın pismanlığını anlatıyor.
2 yıldır her gün dinlerim. mükemmel.
bağımlılık yapıyor.
son 1 dakikası insanı gaza getiren hoş şarkıdır.
"bağımlılık" tam olarak bu şarkı. kısa film şeklindeki klibinin ucu açıktır. 5 kişiye sorduk 5 farklı sonuç çıkardık o klipten.
tam su sonbahar ankarasinda icimi yansitan sarki. karanlik bir yuzu var, icimde uyandirdigi hisler sari yapraklarin agaclardan dususu ama romantik bi sekilde degil, sonbahardan kisa donen mevsimin agaclarda yaprak birakmamis, ciplak hali. aylardir dinliyorum, karanligini hep hissetmistim ama ilk defa bu sabah yaprak dokumunu de hissettim. demek ki yazin dinlemeli degil.
Çok alakasız olabilir ama nergis en sevdiğim çiçek. Minicik bi ayrıntı bu şarkıyı daha çok sevmemi sağladı, içinde benden bir şeyler var gibi hissettiriyor..