bugün

arkadaşlarım vardır. Babsı türk diye türk gelmesin hacılar annesi onlara kürçe öğretiyor. Burda asıl önemli annedir. Baba ikinci plandadır. Bence.
her sevişme kütür(k) kütür(k) gerçekleşir.
entegre embriyo ve zigot oluşturan ebeveynlerdir.
(bkz: mendel in bezelyeleri)
gayet normaldir.
söz konusu rize akp belideye başkanı ve onun gibi düşünen ilere zekalı insanlar değil'se gayet normaldır.
lan bu benim. dur bak anlatayim hele bi dinle.

2 irk bi araya gelince melez denirmis. yok anam babam yooook!! annen kürt ise, annen laz ise, annen ermeni ise vs * hic bir önemi yok. niye ? cünkü anne sayilmazmis. tarlaymis, tohummus falan. baban nereliyse oralisin muhabbeti var ya , hah bu onun modifiye edilmis hali. al sana bi örnek güzel kardesim;

- dilaraa nerelisin sen ?
+ diyarbakirliyim.
- aa hic benzemiyosun ama sen diyarbakirliya?
+ * * hmm.. anne tarafi kürt, baba tarafi türk iste.
- haa sen türksün o zaman. kürdüm falan deme.
+ * * * tamam canim, oldu.

her " memleket nere " muhabbetinde bunu yasayabilir mi bir insan? ne var yani? kürtsem sana ne , türksem sana ne ? ikisi birden ise sana ne ? neden psikolojik baski uyguluyosun sen o findik kadar beyninle ?

herkes yapiyor demiyorum agalar, hasa. fakat cogunluk böyle. sanki olamazmis gibi bi takim haller, anneyi adamdan saymamalar... ben kürt tarafimdan gayet mutluyum, inkar etmiyorum. istesem ben ederim zaten. isteyen inkar edebilir zaten, kime ne?

her neyse olayin özüne dönecek olursak- bak simdi cok yüzeysel bi cümle geliyo- gayet normal bir durumdur.
kızlarının kızılderili olmasından daha şaşırtıcı değildir.
Normaldir. (bkz: babanın kürt annenin Türk olması)