bugün

ukte.
annenin bilgisayar kursuna yazılmasıdır. insanı çıldırtacak derecede saçma sorular sorabilir. ama annedir nihayetinde sabretmek gerek.
bu gazla roman yazmaya çalışıp sadece word sayfası açıp, "romanım" diye kaydetmesiyle ve bir daha o pc nin başınan oturmamasıyla son bulacak eylem olabilitesi yüksektir.

(bkz: yok ben değil bir arkadaş)* *
yeni başlıyan annenin çocuğu üzerinde oluşturacak etkisi göze alındığında faciaya sebep verebilir.
annelerin power tuşunun fonksiyonunu kavradıkları zaman hakettikleri belgedir zannımca.
artık onlar düşünsün diyen bir anneye sahip olmaktır.
anneler yazar olsa açacakları başlıklar'ın gerçek olacağının habercisidir.
yanında oğlu varken boşuna para harcayan ennedir.
ben yaparım kursa yazılmama gerek yok diyecektr.Sonra aradaki diyalog aynen şu
-anne bak bu e yazan yeri tıklarsan internete bağlanıyosun.
-skyp de ingilteredeki oğlunlamı görüşücen şu s harfine bas,zaten şifre falan hazır direk açılacak
-masa üstünede bir dosya açtım bütün aile fotolarımız orda,tıklayıp ok işaretiyle ilerlersen hepsine bakabilirsin.

Anneden gelen cevaplar
-aa ben anlamam öyle e harfine tıklamaktan sen onun üstüne annemin interneti yaz ben okuyunca anlarım
-skyp üzerinede ingiltere oğlum yaz ben anlarım.
-bide o fotoğrafların olduğu şeyi açamam ben.sen o fotoğrafların hepsini ekrana aç ben ordan bakarım.
Son cümleside şu' bide bilgisayar biliyorum diye konuşuyonuz ama kolaymış zaten'
eğer yapmak istedikleri; kaçırdığı dizileri izlemek, yemek tariflerine bakmak, dantel örneklerini bilgisayara indirmek ve rüya tabirlerini okumaksa kendi kendilerine öğrenebilecekleri tarafımdan gözlemlenmiştir.

be annecim bir de masaüstümü vitrinmiş gibi dantel resimleriyle süslemesen çok harika olacak.
kullanmayı tamamen öğrendiğinde yemek yapmayı savsaklayabilir.
hesapta olmayan bir gelişme. bu durumda annenin amacını kestirmek zor.
yakında msn de cam açacağının ilk sinyalleridir.
(bkz: format öyle mi atılır oğlum)
amacı yemek tariflerine bakmak ve internet geçmişine bakabilmeyi öğrenmektir. hevesini aldıktan sonra bırakabilir. ayrıca kendine olan özgüveni de çok çok gelişebilir. (bkz: özgüveni yüksek bir anne her şeyi yapabilir)
güncel Önemli Başlıklar