bugün

Acil şifalar.
zor bir durum.

video gerçekse (ki olmamasını can-ı gönülden temenni ederim) içler acısı gerçekten.

Allah yardımcınız olsun..
Videoyu izledim, çok üzüldüm. Acil şifalar dilerim. Keşke elimden bir şey gelse. Tek yapabileceğim başlığı uplamak.
Geçmiş olsun, acil şifalar.
Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim. Durum gerçekten çok zor ve zannımca psikolojik gözüken bir durum. Allah acil şifalar versin.
Allah acil şifalar versin.
Allah şifa versin. inşallah çözüme ulaşırsın.
Çok geçmiş olsun dostum. Az önce yazdığım ciddi değildi ve durumun bu kadar ciddi olduğunu anlayamadım kusura bakma. Acil şifalar dilerim. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.
yardım edecek inş birileri çıkar.
allah yardımcınız olsun. şafii ismi hürmetina şifa versin.
bu yazıyı sanki daha önce görmüştüm fakat...

dianetik terapisi;
auditor olan kişinin işi, elindeki önceden belirlenmiş kesin metotları kullanarak, hastanın hayatında ulaşabildiği en eski " bilinçsizlik " anlarına ait verileri yeniden ortaya çıkarmaktır; bu " bilinçsizlikler " sadece bilincin kapalı olduğu durumlar değil, şok ya da fiziki veya manevi acıların neden olduğu durumlar olarak da düşünülebilir. bu nedenle tekniğin uygulandığı kişi, hücresel-seviyeydeki engramlarla bir çeşit bağlantı kurar. engramlara geri döndükten sonra ve auditor tarafından bu engramlar işleme alındığı sırada, tekniği alan kişinin bu anları bir kaç kez yeniden yaşaması gerekir ve bu anlar silindiklerinde içlerindeki bilgiler aynı otomatik olarak standart ( sıradan ) anılar olarak yeniden dosyalanırlar. auditor ve hasta bütün olayın kaybolduğunu ne var olmadığını keşfettikleri noktaya kadar gelebilir.er eğer standart bankaları dikkatlice incelerlerse, olayı tekrar bulabilirler; ancak olay " eskiden abere edici ( saptırıcı ) güce sahipken, artık sıradan bir bilgi " şekline dönüşmüş halde bulunacaktır. daha evvelki bilinçsizlik anları silinmedikçe, sonraki " bilinçsizlik " dönemleri ortadan kaldırılamaz.
Sinirsel bir hasar olmasın? Yani gerçekten psikolojik mi? Çünkü ben bizim dr lara pek inanmıyorum.
arkadaşın dediği gibi sinir hasarı olmuş olabilir, protez tedavisi sırasında.

nöral terapi bi araştırılabilir, yani beyin fonksiyonları falan incelenebilir.

ayrıca alternatif tıp olabilir. tabi doktor kontrolünde ve/veya bilgisinde.

çin tıbbı olur, hint tıbbı olur, nebevi tıbbı olur ya da akapunktur, titreşim tedavisi falan büsürü bişey diyolar onlara bakılabilir. ama onlarında hastayı sağmal inek gibi görenleri var. onun için dikkatli olmak lazım.

çok geçmiş olsun.
Bir homeopatla gorusulebilir. Son care olarak. Hic denememis olmamak adina.
(bkz: sakız) yararı olur mu bilemem ama sakız çiğneyebiliyor ise sakızla geçiştirilebilir mi? ağzınla oynayabilecek herhangi bir şey de olabilir bilemiyorum . Hastalığı okudum, nörolojik bir hastalık diyor çoğu kişi. (bkz: Tardiv Diskinezi)

yanlış anlaşılmasın Beyin fırtınası yaparak yardımcı olmaya çalışıyorum.
acil şifalar dilerim, çok üzücü.
bilirkişi değilim ama sorun psikolojik gibi gözüküyor. herhangi bir tanıdığım yok bu konuda. yalnız hiç alakası olmayabilir ama eline koluna sahip olamayan psikolojik yardım alan birisini oyalamak için köpek sevdiriyorlardı. ağzını bu şekilde yapmaya başladığında dikkati dağıtmak için pipetle birşeyler içirseniz ? üstte bir arkadaş yazmış mesela sakız diye, bunlar gibi basit şeylerle oyalama şansınız olur mu acaba ?
Türkiye'de sanırım çözebilen doktor veya başka bir alan çıkmamış. Benzer hastalıkların yurtdışında nerelerde yapıldığı araştırılıp birde yurtdışında çözüm aranılabilir. Japonya bu alanda çok iyi. Hindistan bilimsel olarak değil ancak enteresan bitki ve garip garip şeyleri kullanarak hastalıkları çözüyor. Mali açıdan Hindistan daha uygun olur gibi. Ama orada da düzgün birileri bulunmalı. Yoksa insanlar o kadar lanet bir halde ki sömürmek için yer arıyorlar.

Bu arada çok çok geçmiş olsun. Umarım sosyal deney adı altında insanların duygularıyla oynamıyorsunuzdur. Ya da umarım oynuyorsunuzdur da anneniz sağlıklıdır.
daha önce okumuştum ,yalan ,sözlükte kasıyor diyenlere el insaf diyorum.
tek gayem ! anneme yardimci olabilecek belki daha önce başına gelmiş olan veya fikir verecek olan kişilerle iletişime gecmek.
evet daha önce yazdım şuan da durum aynı ve tekrardan yazdım.
inci sözlük e buradan bir arkadaş yazdı daha fazla kişiye ulaşsın diye.
bir çok doktor ve yöntem denedik.
sonuç değişmedi.

siz her sabah kalktığınızda annenizin dayanamıyorum ağrıya demesi ve doktorların buna bir teşhis koyamamasi durumuna ne diyeceksiniz.
inanmayan arkadaş varsa özelden mesaj atsın daha fazla videosunu atabilirim.

sağlık ve ana !
biz vicdanları kaybetmisiz.
Çok zor bir rahatsızlık. Allah şifa versin.
Aynı durum bir öğretmenimin annesi düşünmüş geçen aylarda. Durumu da kötüymüş. Zor bir şey. Yardımcınız olsun.
Devlet hastalıktan kaynaklanan her türlü ek tedaviyi karşılamıyormu ? Yani bu TC vatandaşi (tc vatandaşı yazmamın sebebi bu teyzemiz bu ülkenin vatandaşı yani sahiblerinden biri bu devlet onun bizim ) ağzından hastalık geçirmiş psikiyatrik destek gerekli develet karşılamıyormu ? Bir psikiyatriye götür ? Karşılamıyorsa rezaletin daniskası.
Yukarı.
işten eve gelince hakkını helal et diyen bir anne ,
sebebi ise 2013 den beri devam eden ağız dakika ağrı ...
(bkz: sağlık psikoloğu)

derhal bir sağlık psikoloğuna götürülmesi gereken kişi.
öyle sıradan psikologlara değil bu işin uzmanlarına götüreceksiniz.
(bkz: doğal seleksiyon)