bugün

zordur efenim.

+ ben ateistim
-atast mı o ne oğlum.
+atast değil anneanne ateist
-neyse ne
+bana göre tanrı yok
-senin babanın kemiğine sıçtırtma bu yerin göğün sahibi kim eşşeoğlu***

sonra bayağı bi açıklama yaptım ama kendisi @1 i siklemiyoruz modunda takıldı.
-anneanne ben ateistim.
+ney ney? satanik mi? töbe de oğlum.
-yok anneannecim ateist. tanrının varlığını kabul etmiyorum.
+ha o zaman iyi.
-allah belanı veree..
-allah??
-anneanne ben ateistim.
--ateizm, tanrıya veya ruhsal varlıklara olan metafizik inançların reddedilmesi. var olan gerçekliği inanç yoluyla açıklamayı kabul etmeyen bir düşünce akımıdır.
ateistler; bazen "tanrıtanımaz" kelimesiyle anılsalar da, bu isimlendirme var olan bir tanrıyı reddetme fikrine atıfta bulunduğu için ateistler tarafından kabul görmez. ateizm inanç koşullanmalarını, hayali yaratıkları ve olayları reddeder. ateist bakış açısıyla tanrının yanı sıra tüm metafizik inançlar ve tüm ruhani varlıklar da reddedilir. bence saçma ama senin kararına saygı duyuyorum..
-?!?!!?!?
-- kanal d yi aç kuzey güney başlayacak.
-?!?!?
anneanne torunun kalbi kırılmasın diye dinliyor gözükür. genç işte heves yapmış dikkat çeksin istiyor der. ammma velakin içten içe üzülür. yalan dünyadaki en büyük gerçek olan allah'ı reddeden torununa ölesiye üzülür. göz yaşı bile döker, iliklerine kadar alevler içine girecek olan canparçasına kıyamaz.

(bkz: bir nefes al mantıklı düşün)
1 minik su damlası bile yaratamazsınız ey ateist camiası, epey sığsınız.
kızmıyorum size üzülüyorum.
halbuki babaanneye söylense oda ateist olacaktır ama beni dinleyen kim.
anne ben ateistim.
cumayı kaçırma bak baban kızar.
anlatma durumunun gerçekleşmesi zordur ve söylememesinde fayda vardır efenim hatta kimseye sölememek de fayda vardır.
vakti zamanında doğru düzgün dini anlatmayan yada anlatamayan anneanneye şimdi ateistliği anlatmaya çalışmak.
gereksiz eylemdir. söylediğinizden tek anladığı "allah'a inanmıyorum" olacaktır, boş yere üzülecektir. ateizm hakkında bilgi verilecekse abi, kardeş gibi daha yakın bir yaş grubu seçilmelidir.
onun bilgisi daha fazladır.*
güncel Önemli Başlıklar