bu çocuklarda bir alem
bunca insan bu işi yaparken laf yok
ana baba yapıncamı kötü
rahat bırakın milleti
zaten kaçak göçek uğraşıyor zavallılar.
Yok öyle birşey. Bizim sülale bölünerek çoğalıyor.
Leyleklere inancı tam çocuklarken, bir anda senden daha fırlama bir arkadaşının çıkıp “ne sandın ya onlar da sevişiyo” açıklaması ile suratına tokat gibi çarpan gerçeklik. Bu yaşa geldim, hala konduramıyorum, keşke bölünerek çoğalsaydık. Amipler ne kadar mutlu.
bence de yani. ana babalar sevişmesin, çocuklar pazarda kilo işi satılsın, perşembenin gelişi kestirilemesin falan.
sekiz yaşında olsaydım şaşırabilirdim.
Eşşeeek kadar olsa da, hiçbir çocuk bu gerçeği düşünmek bile istemez.
irite olur, kötü hisseder.
Ne komik dimi?!
Halbuki pek tabii ki sevişirler, biliriz.
Lütfen bu mevzuyu kapatalım!
Neyse ki Ayrı oldukları için endişelenmem gereken bir şey söz konusu değil.
Hadi lan olur mu öyle şey?
düşüncesi bile iğrenç amk.
Nineyle dedenin sevistigi gerçeğinden daha tatsız olamaz.
Ebeveyn sevişir mi lan hiç hadi oradan ahlak da kalmadı azizim.
O bir şey mi baban senin çıktığın yeri yalıyor hatta daha ilginci annenin yavrum benim deyip seni öpücüklere boğduğu dudakları var ya neler yapıyor bir bilseniz.

Hayat ne tuhaf vapurlar filan.
iyy. ben bi ölüp geleyim.
Nasıl olabilir böyle birşey aklım almıyor.
(bkz: acımasız gerçekler)
evleneceğiniz erkeği babanızın karşısına getirdiğinizde babanızın kızım bununla sevişecek diye düşünmesi kadar Kötü değildir diye düşünüyorum.
uleyn leylek ablanın yılan hikayesi. bazıları da karnımdan çıktın. neden bunlar konuşulmaz bu ülkede? pardon müslim,müslim, no coment.
bana mide bulandırıcı geliyor. ikisi birbirini sevseler anlayışla karşılayacağım. biri salonda biri başka odada yatıyor ama ayda 1 yatak odasına geçiyorlar, anlıyoruz ne halt yediklerini. midem bulanıyor, iğrenç.
şahit olmuşluğum bile vardır. görmedim ama seslerini duydum.

şerefsiz babam elini kolunu sallayarak geziyor hala utanmadan orada burada. utanmaz it.
ben şahit olmadım.
bizimkiler işleri olduğu akşam kardeşimle beni komşuya bırakırdı. evet.
Ben anneme dokundurtmam lan. bir de canını yakıyorsa heleki.
Babama sinir olmamın bir sebebi de bu.
Bazen kapıyı kilitliyorlar, anlıyorum. Hemen gidip vuruyorum kapiya rahatsız ediyorum.
"Dokunma lan it, anneme" diye bağırasım geliyor ama o göt nerdee? Sanırım küçük bir veletken bile kaldıramadığım tek şey buydu.
hep siz yapın, onlar elma toplasın, yatakta pişti oynasın oh valla.
bir tek kumrular sevişir. hakiki baba anneyi siker.
Sevişmeseler gelmeyecektik bu yalan dünyaya. Gene cezasını biz çekiyoruz bak ya.
Ne bekliyorduk leylek hikayesinemi inandınız.