bugün

okunan kitabin okunmamis, izlenen filmin izlenmemis gibi olmasidir.
hayir ben o sayfalari emikledim, sahnelere katlandim, neden 3 vakit sonra bunlarin hicbiri akilda kalmiyor ki. bosa gitmemeli bu emekler, ama gidiyormus gibi de.
entel olalim diyoruz, hafizamiz izin vermiyor.
ben bi keresinde bir meseleye şahit olmuştum. onu seven adamı yedi kat yabancıya hiç alakası yokken sürekli kötüleyen, onun dedikodusunu yapan bi tip vardı. "onun cinsel problemleri var" falan diyordu. herhangi biri kadına uzaktan baksaydı aklına sadece onun derhal tedavi edilmesi gereken biri olduğunu düşünürdü. ben nezaketen ve hatır için susup çekildim. sonra baktım ki aq kimse yaptığı hatanın bedelini ödemiyor. herkes masumu oynuyor. bikaç kere anlatmaya çalıştım ama sonra vazgeçtim.
Arda turan ın barcelona'da oynaması.
insanların randomlu emojili mesajlar atarken yüz ifadesinde gram gülümseme olmaması.
Aşık olduğumuz kişinin hal ve hareketleri. Anlam veriyoruz gerçi de hep yanlış bir anlam veriyoruz.
kaza geçirdim ölüyordum diyen bir embesilin daha sonra doktor saldı bir şeyim yokmuş demesi...bedenen yok ama..

yazarların anlam veremediği durumlardır.
Gereksiz ve seviyesiz başlık açmanın, entry girmenin, nasıl bir doyumu ola ki, buna anlam vermek mümkün değil.
Yani sizlerden tiksinip, kusunca, n' oluyor? Klavye gerisinde, hihihihi, nasıl da iğrençleştim, aferin bana deyip, haka dansı mı yapıyorsunuz?
Neyin kafası bu olum?! Avuç avuç uranyum mu alıyorsun?!
anayolda sapağı kaçırdığı için geri geri gelen sürücü iyi cesaret hele bu trafikte.
Milletvekilleri vb. insanların karşısında saygı ifade eden yuvarlanmalardır. Benim seçtiğim ve benim paramla orada olan Adam ne hadle bana üstte bakar. Ayrıca bu insanlar maaş da almamalı aksine varını yoğunu millete dağıtmalı. Amaçlarının hizmet olduğunu iddia eden bu kişiler bu fedakarlığı yapmalı.
oruç tutarken sigara içememek.

hayır açlık susuzluk gidermiyor, bir enerji vermiyor. allam gebercem affet.
Dudağı yakmak. Nasıl başardım bilmiyorum ama hiç hoş bi durum değil...
evde ampulleri yok eden birisinin varligini fark etmemle baslayan durumlardir. bazilari aniden florasan lambaya donusuyor hatta, her kimsen tez zamanda yakacagim canini umarim hissediyorsundur bunlari.
düzgünce koyulan kulaklığın, ihtiyaç halinde elinize aldığınızda, kablolarının birbirine dolanmış, karmakarışık bir vaziyette olması.
seçimi kazanan partinin balkona çıkıp konuşma yapması tamam kazandın işte ne hava atıyorsun millete..
Vize vizeler ühü diye ağlayan öğrenci. Yani bunu niye bu kadar büyüttünüz beyler bayanlar her yerde vize yakınmalarınızdan gına geldi. Hepimiz geçtik geçiyoruz o yollardan ya otur çalış çalışmıyorsan da ağlama nedir bu yani?
'seni seviyorum' deyip hiçbir şey yaşanmamış gibi çekip gitmek.
Arabada emniyet kemeri takmamak suçken, otobüslerde milletin ayakta gitmesini bana bi anlatın lütfen.
üst kattaki komşudan gelen tıkırtı. napıyor acaba sabah akşam demeden tıkır tıkır napıyosunuz ulan söyleyin can sıkıntımı geçirecekse ben de yapayım?
insanların giyin şekline göre onlara; 'bunun okumakta gözü yok', 'bu bebe yapsın okumasın', 'bu saçını böyle yaptırmasın', 'bu etek giymesin giyerse okulda giymesin', 'eteğin dizine kadar inmezse yollusundur' diyebilen ve onların düşündüklerinin aksine davrananlara * diyebilme hakkını kendinde bulan insanların beyinlerinin içinde ne olduğuna anlam veremiyorum.
Babam büroda oturuyordu. Babamı aradım "haydi eve gidelim dışarda bekliyorum." dedim. "tamam." dedi. Semaverin fişini çekmeyi unutmuş. Ertesi gün bana "senin yüzünden, bana acele ettirdin unuttum." diye kızmıştı. Bu duruma bir türlü anlam veremedim, veremiyorum.
kırmızı ışıkta beklerken, hemen yandaki araba sakinlerinin içinize düşmesi. gözleriynen yer amk.
benisizbuhalegetirdiniz nickli yazarin cok sey bilemesi.
ünlü biriyle fotoğraf çektirmek.
Hala Tanrı'ya inanan mallar olması.
dengesiz insanlar ve davranışları.