bugün

Can sıkıntısı ve yapacak bir şey yoktur az para vardır.
en azından "bir şey" i ayrı yazarak bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz mesela.
Bayramlarda beleş egodan başka egoya binilir. Milli bayramlarda ise rutin Anıtkabir'e gidilir.
Olmaz mi? Sevdigilim var. Benim icin gidilmesi gereken tek yer ankaradir.

Edit: birilerini seveyen birisi eksiledi.
bir gerçektir. amk nasıl bir şehir, milletin dışarı çıkmayı sevmemesini bırak oturmaya gidecek iki yeşillik bile yok. yeşillik için illa deniz gerekmez, göller var onlarda ebesinin amında. dışarı çıkan avm'ye gidiyor. ne sıkıcı adamlarsınız lan.
sana ne lazım?
Memur sehri. Evden işe işten eve. Tabi bir genç olarak kız arıyor insan.
ankarada yapılacak bir etkinlik söyleyenin 40 yıl kölesi olurum. (çok arkadaşım olmadığı için her zaman dışarı çıkacak birini bulamadığımı bilmeniz gerek)
Pavyon ve arabayı sağ çekip oyun havası patlatmak dışında doğruluk payı yüksek olan bir iddia.
Eskiden if vardı güzel mekandı. Oraya gidip müzik dinleyip bir seyler içilirdi. Şimdi bilmiyorum tabi nasıldır.
Ankara etkinlikleri buyruns;

https://www.lavarla.com/etkinlik-takvimi/
if, 6:45, Milyon Perormance Hall, ODTÜ tarafında Bota, barikat, Çukurambarda Zeus Pub, Central Ankara bunlar aklıma ilk gelen 6-7 ay içinde arkadaşlarla takıldığımız mekanlar.
ankara'yı herkes sevmez fakat bence güzel bir şehir.
tek başına takılmak hoşunuza gitmiyorsa sıkıntıdan ölebilirsiniz.
türkçe ağlıyor

allah belanızı vermesin... e mi
Oğlum orada insan nasıl yaşıyor anlamıyorum hatta tüm iç Anadolu için geçerli.
(bkz: bozkır)
Kişiden kişiye değişen durumdur. Bize zaman yetmiyor. kafa dengi bir grup bul işte o zaman kendine ayıracak vaktin bile olmaz.
kızılay kalabalığına karışıp yürümek, rumeli çorbacısında ve beykoz çorbacısında tuzlama içmek, tunus caddesinde bira içmek, geyikli'de kafe ve restaurantlara gitmek ve maç izlemek gibi çoğu şey yüzünde gerçekle alakası olmayan iddiadır. bak hatta seymenler'de yürüyüp çay içmeyi unuttum.
3 gün tatil var ikinci günden afakanlar bastı. isyeri de sıkıcı olduğu halde. insanı da bok doğası da.
Güzel mezeleri olan, rakı içilebilecek bir yer önerisi olan var ise bir zahmet lütfen. Zira mekan alternatifler çok sınırlı.
Ata'mızın kabri Ankara'da olmasa herhalde Ankara'yı ziyaret eden insan sayısı %99 oranında azalırdı. Geri kalan %1 ise mecburi, iş güç filan.
türkiye'de yapacak bişey var mı ankarada olsun lan. gören de istanbulda bok var sanar.
Ah ne diyim Allah yolunuzu şu an benim yaşadığım şehre düşürmesin. Dayanamaz sıkıntıdan çatlardınız.
bence yürüyüş bile olsa yapılabilir. bir tek deniz yok o kadar ama anıtkabir, avm, göl var. ankara sokaklarında gezmek isterim. kızılay meydanına da gitmek isterim.