bugün

Evden çıkmıyorsa özünü koruyan, çıktığında ise gençlik parkında takılıp lanet biri olan gençlerdir. (bkz: Ben değilim)
tunalıda meşrutiyette Leman kültür de falan takılıyorlar ne yapsınlar .
balgat'ta mekan arıyorlar. * (bkz: birisine gönderme yapmak)
anca new jersey'de yaşayan kişinin merak ettiği sorunsal. öyle olsun yani lütfen. türkiye sınırları içinde herhangi bir ilden bunları yazmayın.
Ankara yiyebileceğin en güzel şey döner ama o bile üst üste iki gün gitmiyor amk.
Sıkıntıdan patlıyor herkes.
Meraklı bireylerin merak ettikleri. 3 tane eli yüzü düzgün kulüp var onlara gidiyoruz. Şarap evlerini severim kızları götürürüm arada, teppanyaki kalitesinde restoranlar arıyorum şu aralar düzgün yemek için. Arada tepe dediğimiz yerde içkileri alıuoruz dertleniyoruz.
Kitap okuyorlar mesela sanatsal sohbetlerde buluşup ince ince memleket üzerine sohbet ediyorlar.
Sakarya'da ucuz bira arıyorlar.

kimisi ölüyör, yaşatmak isterken.
ankarayı sevmem ama ankarada gençler daha sosyal. sanata ve dostluğa ayrılan vakit daha fazla. istanbulda bunların çoğuna vaktimiz kalmıyor malesef.
kurtlarımızı döküyoruz.
(bkz: ankara oyun havaları)
Dinozor heykeli var mı lan gerçekten? Ben hala photoshop olduğunu düşünüyorum. O kadar yapmamışsınızdır değil mi? Yaptınız mı yoksa?
Biz döner, simit falan yiyoruz genelde çoğu zamanda güzel oluyor.

Bunun dışında da her şey var sen merak etme.
Site-Villa-Residans çocukları pahalı yerlere gider ve "sanal" ortamlarda takılır. Bilindiği üzere ankarada doğallık veya gezilecek yer yok. O kesimler AVM gezmekle falan uğraşır.
ikinci kesim ise Semt-Mahalle çocuklarıdır. Aslında bunların da yaptığı birşey yoktur votka alıp tenhada içmek, hap atıp patlamak, gece kondu mahallesine çıkmak, ucuz mekanlarda takılmak işleri arasındadır.