bugün

çivi gibidir içinize işler, soğuk havanın dibidir.
hala anamı ağlatan soğuktur. döneli 5 gün oldu, her sabah sayesinde sesim kısık uyanıyorum. aq ankara ayazı!
Bol sarımsak, boğazlı kazak ve termal taytla kafa tuttuğum soğuktur.
(bkz: Ankara ayazı)
allah garibana kolaylik versin sogugudur..... 30 yil evvel ogrenciligimde iliklerime cok islemis sogutur. bir daha da hayat boyu yolum dusmedi...hayatimda hic ozlemedigim bir sehir olarak kaldi....
geçen seneye göre level atlamış soğuktur. gerçi gündem sıcak idare ediyoruz.
(bkz: cinereo lupus) isimli yazarın çok iyi bildiği soğuktur. ankaraya ömründe bir kere gidip bir daha gitmeye tövbe etmiştir kendisi.
bir buçuk yıl sonra kurtulacağım soğuktur.
bugün ülkede 40 günlük bir bebek soğuktan öldü.
Şu anda insanın içini titreten ve Allah, bu soğukta ihtiyacı olanın, dışarda kalanın yardımcısı olsun dedirten soğuktur.
sonunda hasta etmiştir. #direnboğaz #direnburun
sabahları uyku açan, kendine getiren soğuktur.
Atkı bere fayda etmez. AÇıkta kalan heryeriniz üşür. Insanın gözünün iÇi üşür mü ya kaşları kirpikleri soğuktan ıslanır mı ya... Ben böyle azap yaşamadım.
Ukrayna nın soğuğu yanında hiçbir şeydir.
Yagmur, kar, ruzgar olmasada sogugun vucudunuzdan gecisini go*ten burun deliklerine kadar sematik bir gecisi vardir. Ic organlariniz buz tutabilir. sigara ise nispeten bu aciyi azaltabilir.
öyle bir soğuk ki, her gün kombinin bacasından yarım metre buz sarkıtı aldırmakta bana.
bugün olmayandir.
Günde 7 kez büyük tuvalet yaptırandır. Nasıl hasta ettiysen artık! Neyseki bu sene kurtuluyorum senden!
Gereksiz ve iticidir. Kışın tadı kar yağışıdır ama bu şehirde ondan eser de yoktur. Sadece acı veren bir soğuk.
Taşınalı iki ay olmasına rağmen hâlâ alışamadığım soğuktur. KAr ya da yağmur yağsa belki biraz yumuşar hava ama o da yok. Kuru soğuk ve bir de sis.
soğuğu bi nebze çekilir de ayazı götünden kan alır.
novo sibirsk soğuğuyla aynı ligdedir.
soğuktur cidden 4 yıldır alışamadım. her ne kadar güneyden gelsemde ankaraya mesela gece yürüyüşümden alıkoyamaz beni.
bu sıralar yerini ankara sisine bırakan ve kendini özleten soğuk.
20 senedir ankara'da yaşayan kafkasyalı birisi olarak kelimenin tam manasıyla ağzıma sıçan soğuktur efendim. Normalde üşümem falan ama bu sene acayiplik var it gibi titrer oldum.
güncel Önemli Başlıklar