bugün

9 mart 2013 tarihinde gerçekleştirilecek olan zirvedir.son zirveden sonra -ismi çok uzun yazamadım şimdi- herkes tarafından tekrarının talep edilmesi üzerine hiç vakit kaybetmeden hadi bakalım o zaman dedim.herkesin +1 i ile gelmesinin mümkün kılındığı zirvede 15 şubata kadar +1 lerle beraber katılımcı sayısı 200 ü bulursa eğer çok güzel bir mekan ayarlayacağım sözünü veriyorum.sadece ankara değil tüm illerden yazar arkadaşların katılmasını istiyorum.o buz gibi havada buyrun hep beraber ısınalım.
katılmak için neler vermezdim zirvesi. *
tarihi sanki biraz geç gibi olan zirve. 2 ay sonraya kim nasıl niye söz versin.
yoğun katılım beklenen ankara zirvesi. ben de geleceğim.
Uyarsa katılacağım zirve.
belki bu sefer katılacağım zirvedir.
o güne kadar yaşarsam katılmak istediğim zirvedir.
başlık altına yazan arkadaşların zirvebox a da nicklerini kaydetmesini istediğim süper olacağına inandığım zirve.raat olun gençler hepinizi süper eğlence bekliyo.
nihayet erkenden duyurulan bir zirve. gayim ama para bende ile yazın beni de.

bu sefer katılmam lazım, bu kardeşlerimle tanışmam lazım inşallah. samsun'dan bu organizasyon için gelmeyi düşünüyorum.
Ankarali olup ankara disinda okuyan arkadaslarda dusunulse, Ara tatill zamaninda olsa, finallerden cikip zirveye gelsek, böylece sehir disindan katilan arkadaslarida misafir edebilsek dediğim subat ayında yapılabilse ne güzel olurdu dediğim zirve.
Ankarada okuyup ara tatil zamani gitmek zorunda olanlarda var tabi evet bencilim.
Ara tatilde olmasına rağmen önceden belirlenmiş programım dolayısıyla ankarada olacağımdan mütevellit katılmayı düşündüğüm zirve.
Şu kadar gün olmuş daha 11 kişi mi gelecek diye düşündüren zirvedir.olum kızım süper bişi yapıcam diyorum +1diyorum çok güzel olcak diyorum.daha neyi bekliyosun?
gelirdim ama delirdim ana .düğünüm var lan o gün
Öğrenci arkadaşların yarı yıl tatil tarihlerini bildirmeleri durumunda tarihinde oynamaya gidilebilecek zirvedir.
Edit: arkadaş bunun nesini kötüledin anlamadım.
yeni bir düzenleme ile tarihi 9 mart olarak kesinleşmiş zirvedir.
benim de kesin katılacağım zirvedir. Yazın listenin başına.
sadece 22 kişinin ilgi gösterdiği nerde katılımcılar diye sorduran zirvedir.martın 9 una az kaldı nerde bu yazarlar.
tarihinin mütemadiyen değiştiğini farkettiğim zirvedir. * *
kesin katılacağım zirve.
ankara da niye zirve yapılmıyor zirvesine katılan yazarların aynı oranda katılımını beklediğim çok güzel olacak, çok da hoş olacak zirve.
katılacağım zirve.
katılmayacağım zirve. insanların suratına gülüp, arkasından sallayan insanlarla işim olmaz.
içki ve seks varsa katılacağım zirvedir.
içerisinde içkinin bol muhabbetin yeni arkadaşlıkların olduğu ortalık yerde seksin olmayacağı ve bu bilinçle yaşayan insan evlatlarının katılacağı bir öncekine katılan arkadaşların bunu çok iyi bildiği güzel bir zirve olacaktır.bir öncekine katılıpta buna katılmayanların vay haline..yan yattı çamura battı gibi bahaneler kabul edilmeyecek tiz zamanda o melunların boynu vurulacaktır.
mekan belirlemenin en kolay iş olduğu zirvedir.katılımcı sayısının şöyle elle tutulur bir sayıya ulaştığını gördüğüm an mekanı söyleyeceğim.martın başında muhtemelen kesinleşir mekan.