bugün

insanı sinir eden hastalıklardır. tüm planlarınızı bozar. hele hele öss sabahı ortaya çıkmışsa allahım neden ben dedirtir.

(bkz: apandisit)
(bkz: aşk)
tam yola cikacagin gunun sabahinda seni yerle bir eden bir mide bulantisi akabinde, biletinin iptali ile sonuclanan hastaliktir.

ya da oss'ye girmeden bi onceki aksam, yine mide bulantisi akabinde her bes dakikada bir istifra etmekle seyreden bir hastaliktir. sabah sinava gireceksinizdir, lanet ettirir. alla'a yakin hissettirir. (sinav iyi gecmez tabii ki)
ani bağırsak hareketleriyle ortaya çıkan osuruk.
akut miyokard infarktüsü. çıkışı aniden olabilir, fakat sebebi aterosklerozdur. uzun bir zamanda oluşur. aterosklerozun sebebi de sigara, hipertansiyon, hiperlipidemidir.
(bkz: kabakulak)
(bkz: kızamık)
(bkz: suçiçeği)
ishal... wc.ye usulca ve herşey normalmişçesine girilir, fakat giren insan ile çıkan insan aynı kişi değildir. evet evet ishal bir hastalıktır. çocuklarda ise daha riskli bir hastalık hüviyetine bürünür.
(bkz: liken plenus)
bazı kanser türleri sayılabilir.ayrıca kanser reçete ve rapor gibi yerlere ca olarak yazılır,ca kısaltması adınızla yanyana geldiğinde,türk filmlerinde ki gibi davranın.(son günlerin tadını çıkarın,sevdiklerinize kötü davranın ve filmlerin karıştığını umun)
(bkz: diş ağrısı)
(bkz: ishal)
ciddiyetine göre psikolojide derin rahatsızlık bırakabilecek hastalıklardır. belki bir çok şey yapmayı planlamışsınızdır bunlar suya düşer,adamı fitil eder ama insanoğlu hemen her koşula alışıyor ben bunu gördüm.
hani bir gece de saçları beyazlayan karakterler vardır ya işte bunlarda o çeşit hastalıklardır. daha önce fark etmediğiniz morarmalar oluşmuştur vücudunuzda, nerde nasıl olduğunu bilmezsiniz. kemiklerinizde ağrılar vardır ve hiç bi nedensiz bir çarpma, düşme, vurma olmaksızın. vücudunuzdaki değişmeler enteresandır dikkatle beklersiniz bi sonraki gün ne olacağını.
tartışılmaz diş ağrısıdır. çürük bir dişiniz vardır. tatlı yersiniz. dünyanız kararır.
(bkz: domuz gribi)
(bkz: baş ağrısı) insanı delirten bi olaydır. heleki yatana kadar sürdüyse vay haline