bugün

Ani tansiyon iniş çıkışlarını ve yoğun stres hislerinide beraberinde getirir. Bu gibi durumlarda sakin kalmalı ve cenin pozisyonunda isteğin geçmesini beklemelisiniz.
Hep uygunsuz zamanları bulur ya da o an uygunsuz birşey olur.
kitapların karşısına oturduktan sonra gelen bildirim yağmuru...
Ders çalışman gerektiğini bilirsin ve büyük bir farkındalık kanında dolaşırya işte o zamana ait bir istektir.
Dersin başına geçince aniden gelen sıkıntı hissiyle sonlanır.
bir kaç saniye sürer.
Uzun süredir ders çalışılmadıgına işarettir.
(bkz: Geldikleri gibi giderler)
çok anidir.gözle görülmez.
Kitabı açmanla birlikte gider.dalgacı his aldanmayın.
Sert vurdu kısa salladı. Bende böyle oluyordu geneldem sonucta okulu 4 ılda bitirdim not ortalamam da 2.96 herkes akıllı olsun.
En verimli şekilde değerlendirilmesi gereken müthiş bir fırsattır .
(bkz: yok öyle bir şey) bana hiç öyle istekler gelmiyor hacı.
aniden gelen ve en çok 15 dakika olân bir histir. sonra tembelliğe devam
aniden de gider.
Bir haftadir gelmeyen istektir.
yılda 1 defa falan geldiği düşünülen istektir. burada var onlarca kardeşim normal yaşantımda buradakinden daha fazlası var görüyorum konuşuyorum ama bu istek pek uğramıyor gibi sanki..

herkesin alttan gelen dersleri falan var. işte bunlar hep o isteğin pek uğramamasından sanki.. burada bir tane kardeşimiz vardı nicki aklımda değil "alttan 12 dersim var" yazmıştı aylar aylar önce hala aklımdan çıkmıyor o entiri. gayette ciddi yazmıştı şakasına değil. hayır kaç ders var ki toplamda 12 tane alttan geliyor lan..
Vizeler yaklastikca icine kacan istek.
Bana hiç uğramayan istektir. Vizelere çalışmak lazım oysaki.
geldiği gibi geri gider.
sözlüğe girince Come back yapan istektir.
aniden geri gider.
Bana az önce 20 matematik sorusu çözdürüp osmanlıca ders kitabı okutturmuştur. inşallah bir daha gitmez. Uyumaya korkuyorum gidecek diye
adını bilmediğim bir hormonda artış olmuş vücudu telaş ve ümitsizlik hali sarmıştır.

edit: çikolata yiyin.
Bir embesil tarafından hissedilir. Evet.