bugün

1983 yılında çerkes bir ailede doğan, Üsküdar anadolu lisesi mezunu, iTÜ uçak ve uzay mühendisliğini bitirmiş, (Çocuk işçilere herkes karşı çıkar ya, ben çıkmam. insan erken yaşta başlamalı çalışmaya. Ben de çocuk yaşta başladım.)sözleriyle kendi mottosunu benimsemiş ilköğretim zamanında üsküdar sahilinde olta atanlara çapari satan, üniversite zamanında da acıbadem de otopark işleten, Formula 1’in patronu Bernie Ecclestone’un: (“Şirketlere cumhuriyet yaramaz, en başarılı rejim diktadır.”) mottosunu kendine katarak angel yachts şirketini kuran ve başarılı olan daha sonra ise angel group olarak şirketini büyütüp 8 markayı daha bünyesine katıp bunları farklı sektörlerde pazarlamayı başaran (Her zaman söylerim, cesaret tecrübeleri öldürür ve yeni her zaman eskiyi yener.) sözünün sahibi, herkesin 5 tekne sattığı dönemde 50 tekne satmayı başarmış, bunun haricinde angel vip marka lüks tekne ve oto kiralama, angel energy marka türbinleri ve pil ithalatı ve angel organik marka organik tohum ithalatıy la uğraşan, siyaset hayatına ilerleyen etaplar da atılmayı düşünen, gençlere babanızın sözünü dinleyin tavsiyesinde bulunan, genç iş adamıdır.

Ayrıca: lenf kanserine yakalanmış ve kanseri yenmiş tir. Sedat peker in kankası dır. Madonna’nın ünlü dansçısı Tamara ile birlikte dir.

Kendisine iş hayatında başarılar diliyoruz, umarım yapacağı işlerle bu ülkeye daha çok katkıları olur.
kardeslik teşkilatının kurucusu ve başkanımızdır. Bugün herkese mailler gönderildi, hadi bakalım kontrol edin.