bugün

kimine göre "harbi", kimine göre "manyak" olup, her iki ihtimalle de "dengesiz" olan kız modelidir.
(bkz: aq/#2134515)
terbiyesizlerdir orası kesin de bir de hiç yakışır mı aq diye küfür etmek bir kıza? hoş erkekler için de aynı şey geçerli.
nasıl koyacağı merak konusudur.
açılışı amıma koy'dur onun. normal bişey tabi. yaz geldi libidolar tavan yaptı.
(bkz: amıma qoy)
driver'i kullandiklari isletim sistemini desteklese de gerekli donanimi olmayan kizlar.
yolda rastladığım kızdır.

- gizem al sana hediyem.
- hediyenin aq!
- ne?
- hediyenin aq!
- aq ne amına koyayım?
küfür etsin ama aq demesin.*
aq partilidirler. *
tepkisini yilarca icinde saklamis, acik acik agiz dolusu kufur etmenin hanim efendilige yakismadigini dusunmus kendini evlere kapamistir. aq kavramiyla yeniden sosyal hayatin icinde yer edinen kiz tipidir.
Hadi bakalım dene şeklinde bir cevabı hakkeden tiplerdir.
mavi ekran hatası veren kızlardır.
ne sokacakları konusu henüz netlik kazanmamış cinsiyetlerinden şüphe edilebilecek kızlardır.
herşeyin ötesinde çok itici kızlardır. *
bir elinde ayna diğer elinde salatalık, kabak, patlıcan vb.. şeyler bulunduran kızlardır.
cinsel istismarın sürekli kadınlar üzerinde olmasını onaylayan hatta bundan hoşlanan kızdır. benimle yatmak kolaydır ya da ben abazayım görüntüsü verir. harbilik öyle olmaz... erkek halimle ben bile bu nahoş kelamı etmekten kaçınırım, sen de gel bana şey yap der gibi kullanırsan, bulaşırlar sana... yapma genç yapma... aanıyımusn?
küfrü ettikleri anda kendilerini rahatlamış ve aşırı havalı hisseden daha doğrusu zanneden kızlardır.
dilemekten öteye geçemeyecek olan arkadaşlardır.
ne kadar adi olduklarını bu küfürleriyle belirten kızlardır. uzak durulması tavsiye edilir.
aq ne lan, macan yiyosa etsene kufrun orjinalini, yok mina goyim sirf hava baska bi sey degil, sivrilecek, kendini belli edecek amaci o yani.
(bkz: aq kızı)
erkeklerin noktalama işareti olarak kullanıp, dillerine pelesenk yaptıkları küfürü, ondan duymaya dayanamadıkları kızdır. pistir, kakadır. ak kaşık değildir erkekler gibi.
- ne biçim erkeksin lan sen?
= aşkım böcüğüm ne diyorsun biricik sevdiceğim?
- adam mısın lan it diyorum, anlamıyor musun?
= bebeğim senin gibi hanım hanımcık bir kıza hiç böyle şeyler yakışıyor mu?
- eeeeh, .ikerim ben böyle aşkın ızdırabını lan...
= ??? nasıl yani meleğim?
- aq yani böyle aşkın...
= hahaha sen de yokki gerekli aparat fıstık...
- çıkarıp masaya vurursam görürsün aparatı...
= nasıl yani aşkım?
- ahanda böyle... (çaaaaat)
= hay mnskym noluyoz lan?
- hah bundan sonra bana coşkun diyorsun, yeter lan bi günde .ik sahibi ettin adamı..
+ abi noluo... amanın bu ne cevat abi?
= kaç lan kaç hatun fıttırdı,
+ abi sanada hatun diye rocco denk gelmiş... bir sorun yok di mi abi? .öt baş sağlam mı?
= lan kaçsana...
- durun laaaaaan, napacam ben bunu nasıl kullanacam kocaman oldu inmiyor gelin buraya, you nasties...
fiziksel bir şey yapamasalar da türkçe'ye sokan kızlar.