bugün

biri şu kaşlarına el atsın denilesi kız.
kaşoste olmasa güzel kiz, tuba büyüküstünle irina shayk arasi bisey iste, kotu tarafi yerli olmasi.
Asla vazgeçmem dizisinde Tipi kayan 2014 türkiye güzeli.
Neresi güzeldi ki bu kızın? Hala neden en güzel seçildiğini anlayabilmiş olmadığımdır.
Pekte guzel olmayan ve show tvdeki herhangi bir dizide surunen kız veyahut kadındir.
güzeller güzeli bir kızdır. burda laf edenlere selam verse dilleri tutulur gerçekte. kimlerle çıkıyosunuz ki bu kızı beğenmiyorsunuz merak ettim.
Güzel kız görmesek neyse de Bariz çirkin bir kadın aga. O dudaklar ne öyle amk.
saçma salak bir dizide oynayan güzel kız.

git vicrotia's Secret'ın kapısında yat. daha çok çalış. kendini geliştir.
bir kere de bir türk kızı kanat taksın şu podyumda bee.
Bir anda ünlenmiştir. Hatta öyle ki başrol oyuncusudur şuan. Yapımcıların oyunculuga değil de güzelliğe baktıklarının en güzel örneğidir.
irina shayk, birce akalay ve megan fox u karıştırdığınızda karşınıza çıkan güzellik. oyunculuğu ve kaşları da şimdilik kusur kalsın, toparlar zamanla...

zöge: hollywood standartındaki kezbanlarımız rahatsız.
türk kadınlarına göre fazlasıyla güzel.
miranda kerr den sonra gördüğüm en güzel kız, çok güzel kız, Umarım kız.
Bazen vay be cidden garip bir güzelliği var dediğim bazen de bu ne ya kezban gibi resmen,yüzünde bir hat yok, ah hayır güzel degilmiş dediğim biri.
Onun alesi terbiye yok. Kiz adinda am var, ona kalbi kotu minik pipililer amine koyarim der.
güzel hatundur. bu seneki birinciyle karşılaştırınca çok daha güzel ve alımlı duruyor.
Ecem cirpandan bin kat daha guzeldir.
kendisini tam da şu anda sözlükten tanıdığım kişi. ilk defa duydum yani.

güzellik yarışması zırvalarına falan alet olmuş kişilerden biri sanırım.

güzelliğin yarışması mı olur ? dudağı şöyle, memesi böyle falan aman allah'ım. ne kafalar bunlar.

ondan sonra karınız makyaj malzemesine para yetiştiremiyor. kızınız güzelse millete malzeme oluyor, güzel değilse o psikolojik baskıyla başka oyunlarla ön plana çıkmaya çalışıyor. işte kimse bakmayınca o da açtıkça açıyor. olur olmaz serserilerle takılıyor falan.

koca karısını beğenmiyor. aman kilo aldı, aman memesi şöyle kalçası böyle saçı öyle.

bütün bu baskıyı bu zihniyet yaratıyor. tabi bir yandan işin ekonomisi var. bihter donu, amine kolyesi, tuba ayakkabısı derken harcanan paranın haddi hesabı yok. sırf bu sözde güzellere benzemek için harcanan çabalar, paralar falan..

neyse bu kızımızı tanımam tabi. sözüm bütün amerikan sinemasına.
Asla vazgeçmem adli diziyi kendinden soğutmak için çekiyor galiba. Rol Yapma yeteneği 0 galiba yönetmen de anlamis ki mankeni oynatiyor buna ama poz da veremiyor.
Bunu 1.yapan zihniyetin amına koyim dediğim.kızdır hewaldir xeşke güzel olsa.
güzel gibi duruyor baştan ama sanki daha çok korkutucu..
Geçen yıl yarışmada gördüğümde Allah'ım ne kadar güzel demiştim ama şimdi Anlıyorum ki diğerleri o kadar çirkinmiş ki bu kız Gözüme güzel görünmüş.
Güzellik yarışmasından birinci olur olmaz oyunculuğa atılangillerden.
Bunun gibilerini gördükçe bu işe yıllarını verip okuyanlara üzülüyorum.
Oynadığı asla vazgeçmem dizinde sap gibi duruyor ortada, jestleri yeterli değil, sesi dublaj.
korkunçlu abla...
ismini ilk gördüğümde küfür sandığım manken.
Acaba birtek ben mi güzel bulmuyorum diye düşündüm bayan.