bugün

özcan deniz in yeni dizisi olan kader de başrolleri özcan deniz ile paylaşan hatun.
bir güzellik yarışmasında dereceye girerek tanınan, sonrasında spor spikerliğini modaya tercih eden kişilik.
bir iki işte oynayan kız.en son oynadıgı nefes filminde bir sahnesi var ama maşallah gazetelerde çıkan haberlerde sanki başrol oynuyormuş gibi bir edası var.destur de önce.
itici bir hatun . baktıkça göz-kaş vs. ayrı ayrı gayet güzel dururken tümüne bakınca donuk ve yanakları, kaşları cok olan çirkin bir hatun gibi. etrafta fazla olan, görülen suratlardan .
allah tarafından yüzü en ince ayrıntısına kadar kalemle çizilmiş gibi pek güzel olan, bu aralar yer gök aşk ta oynayan hatundur.
gözleri mavi ya da yeşil olmamasına rağmen ayrı bir güzel olan aktris.
ayrıca çokta kötü oynamamaktadır.
dudakları silikon yanakları dolgu burnu yapma kişiliktir. yüzündeki botokslardan olsa gerek her daim şaşkın donuk bi ifade vardır suratında. ömeri ezel yapan doktor yapmıştır ameliyatlarını zannımca.
yer gök aşk dizisinde sanırım anne boleyn çakması olmuştur.

yalnız niyeyse dudaklarını sürekli aralık tutuyor. öyle olunca seksi falan mı olduğunu zannediyor acaba?
daha bir kere bile dudaklarının bir çizgide buluştuğunu görmedim. sürekli aysun kayacı modunda.
ayrıca fena halde bayık bakıyor, boş bakıyor, ölü balık bakıyor.

bu bahsettiğim dizinin jeneriğinde de bacaklarını sonuna kadar ayırmış çanak çölmek yapıyor. üstten almışlar görüntüyü özellikle, bacaklarının ne denli ayrık olduğunu rahatlıkla görüyoruz. bir insan ne için bacaklarını bu kadar açar ki? hayır bir daha kapatamayacak diye korkuyorum. hey allah'ım.
bacaklarını açarak, iç donunu göstererek çamaşır yıkayan ev kadını fantazisi ne boyutlara gelmiş yarabbim.
boleyn kızı dizisinin çakması olan yer gök aşk dizisinde oynayan ayrıca çok da güzel olan oyuncu hatun.

ayrıca doğum günlerimiz aynıdır. (bkz: 19 haziran)
hemcinsi olarak sıfır kıskançlık ve egoyla söyleyebilirim ki çok güzel hatun.
güzel kadın. oyunculuğunun yanı sıra ses tonu vurgu ve tonlamaları, gülüşü dik dik yürüyüşü, hayli ahenkli. gözlerinden ve fiziğinden bahsetmiyorum bile. ancak son zamanlarda çok zayıfladı yer gök aşk'ın başladığı zamanlarda daha bir taş görünen gerçekten çok güzel bir oyuncudur.
2004 türkiye 3. güzeli. bir dönem star tv'de spor spikeriydi kendisi.
gözleri beni benden alandır.
murat ünalmış ile evlenmiştir.

http://www.hurriyet.com.t...atti/17815160.asp?gid=383
Murat ünalmış ile evlenmiş, birbirlerine çok yakışan bir çift olmuşlardır.mutluluklar.
taş gibi hatundur. eski spor spikeridir.
Gözleri ve dudaklari güzel olan oyuncu.
eski spor spikeri, şimdilerin güzel oyuncusudur.

(bkz: yer gök aşk)
vakti zamanında* lugano'nun gelmesi için sao paulo'nun copa libertatores'ten biran önce elenmesi için dua edip maç özetlerini beklerken tv 8 spor haberlerini sunmakta olan abla.
ESTETiKLi OLMASINA RAĞMEN GÜZEL BiR KADINDIR. FARKLI SURATTIR. SEVEREK iZLiYORUZ.
türkiyedeki en güzel kadınlardan biridir. ses tonu çok hoş, fiziği ve yüzü muhteşem olan kadındır. oyunculuğu takdire şayandır.
yer gök aşk dizisinde oyunculuğuna sövdüren, ama bir o kadar da güzel ve alımlı hatun kişisi.
az önce yer gök aşk 'ın son bölümünü izleyince beni buraya entry girmeye neredeyse zorlayan hatun kişisi. estetikli olduğunu biliyorum ama estetik bile bir insanda bu kadar doğal durabilir mi, bu kadar yakışabilir mi? göz rengi zaten çok güzel, ona lafım bile yok. murat ünalmış işini biliyormuş gerçekten, böyle güzel bir kızla başrol oynasam ben de kaçırmazdım onu. oyunculuğu ne kadar iyi tartışılır ama ben kendini geliştirdiğini düşünmekteyim. ayrıca, rol gereği de olsa ağlamak kendisine çok yakışıyor. *

görsel
görsel
eşi murat ünalmış'ın diziden ayrılmasından sonra yer gök aşk dizisinden kendisi de ayrılmış olan oyuncu.
Bence hayatında verdiği en doğru karar Yer Gök Aşk denilen o diziden ayrılmaktır. Başarılı, güzel oyuncudur aynı zamanda.