bugün

ah be abdde doğacaktım adım jhonny soyadım walker olacaktı. adım gibi yakıp geçicektim ortalığı. abi bu dünyada cenneti yaşayan birileri varsa onlarda abdliler. o havuzlu müstakil* evlerinde her pazar biftek partileri düzenlerler. hele ki o pubları yok mu otur bara bir viski söyle yak puronu ve yanındaki güzel bayana afedersiniz güzel bayan seni daha önce görmüşmüydüm de ve sohbeti al götür. *
pek işe yaramazlar.
görsel

(bkz: cahil)
rahat ve geniş insanlardır kimse kimsenin kuyusunu kazmaya uğraşmadan yaşamlarını kendilerinin özgürlüklerini kısıtlamadan yaşamlarına devam ederler.
senin yari arap hale gelmis toplumunu bilseler ne olur bilmeseler ne olur aq.
turkiye'den cok cok daha medeni ve gelismis bir topluluk.
orada yasamayan atip tutmasin.
ülkemizdeki her acının her kederin her katliamın sorumlularıdır...
Dünyada en çok kan döken millet Afganistan, ırak, Vietnam haddi hesabı yok.
Futbola soccer derler.

Dün akşam bir ingiliz ve bir amerikalı arkadaşımla kadıköyde bira içip futbol üzerine konuşurken amerikalı olanın sürekli "soccer" demesine dayanamayan ingiliz arkadaş kendisine "stop saying bloody stupid soccer for godsake" şeklinde tepki vermiştir.
--spoiler--
1 yılda 13.2 milyon Amerikalı, estetik ameliyat yaptırdı.
--spoiler--
100 yıl önce Amerikalılar yemek yiyebilmek için günlerinin yüzde 43’ünü çalışarak geçirirdi; şimdi bu oran yüzde 7.
--spoiler--
Her gün 6 Amerikalı alkol zehirlenmesinden ölüyor.
--spoiler--
Afganlar, Vietnamlılar, araplar hepsinin Kanı bu orospu çocuklarının elindedir

Kanla beslenen orospu çocuğu sürüsüdür kurdukları medeniyetin de amına koyayım

Not:iyi olanlar hariç karikatür alemini takip ettiğim için dünya barışı isteyen çok amerikalı karikatür artisti tanıyorum.
Her dört Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor.
Paraya taparlar ama paranın üstüne allah'a taptıklarını yazarlar.

(bkz: in god we trust)
amerikalılar'ın bir lafı var bildin mi ? (bkz: Fuck you)
Bizi çok umursarlar, hakkımızda raporlar yazarlar.

Örnek:

CIA eski Türkiye şefi, Paul Bernard Henze'nin 2006'da Beyaz Saray'a sunduğu Türkiye raporu:

"Türkiye'nin bu şekliyle, Amerikan politikalarının yanında olacağından emin olamayız.

Ülkeyi kuranlar, denetim mekanizmasını çok sıkı tutmuşlar. Hükümeti ikna ettiğimizde Meclis; Meclis'i ikna ettiğimizde, ordu; orduyu ikna ettiğimizde yargı karşımıza geçebiliyor.

Eğer Amerika'nın çıkarı Türkiye'de bir federal devlet kurulması ise mutlaka ve öncelikle yargı, ordu, Meclis ve hükümeti tek elde toplayan başkanlık rejimine geçilmelidir.

Bir kişiyi ikna etmek, birbirini denetleyen yapıyı ikna etmekten çok daha kolay olacaktır. Eğer o bir kişi Amerikan çıkarlarını yardım etmek konusunda tereddüt ederse, bir kişi üzerine kurulmuş yapıyı yıkmak Amerika için sorun olmaz."
görsel
Elektrik, ampul, cep telefonu, internet, bilgisayar gibi icatlarla insanlığa büyük katkı sağlamış millet.
bazılarının sandığı gibi hepsi modern, humanist değil. içlerinde çok sayda cahili, katili, köpek dövüşü yapanı hatta amerikadan afrikaya kadar gelerek koruma altında olan hayvanları avlamaya çalışan piçleri bile vardır.

https://educateinspirecha...4KgewFuKNO2lVBg9HJSUtFzBg
2030 yılında neredeyse yarısı obez olacak olan millet.
cahil halktır bir hocamız bir dönem boyunca bu milletin ne kadar cahil olduğunu anlatıp durdu.
görsel
Kaba küstah vahşidir.ehlileştirmek lazım.
dünyanın en şanslı ipneleridir, kimseyi kıskanma ihtimalleri yok.
şüphesiz dünyanın en şanslı insanlarıdır. kimsenin dilini öğrenmek zorunda değilsin, bütün dahiler, teoriler, teknoloji, sanat senden çıkıyor. yok böyle bir keyif. akademisyen olmak için örneğin, ingilizce sınavını geçmek gibi bir kaygın da yoktur. tam tersi dünyanın geri kalanı senin dilince makale ve bilimsel araştırma yapmak için çırpınır.
güncel Önemli Başlıklar