bugün

Haziranda kurulacacak olandır.

Hadi amk be.
bir yıldır sabırsızlıkla beklenen e ticaret sitesi.

yalnız şöyle bir şey var, türkiye devleti normlarına göre çalışacakları için çok çok büyük fiyat avantajı olmaz.

ancak müşteri hizmetleri ve yaklaşımı konusunda çıtayı çok yukarı taşıyabilirler...
Döviz krizi sonrasında Türkiye'deki faaliyete geçme planını acaba askıya mı aldı diye hüzünlendiren şirket.
Marttı Haziran oldu şimdi 2018 sonu 2019 başı diyorlar. ilk önce beta kullanıcılar için kitap satışlarıyla başlanacağı söyleniyor.
gel lan artık allah'sız dediğimiz satış şeysi...
https://www.amazon.com.tr/

gün itibari ile aktif hale gelmiştir.
resmen açılmış. heyecandan ellerim titriyor.
Bune la olmamış bu.aradığım çoğu şey yok ürün yelpazesi çok kısıtlı fiyatlar sıradan. Yeni açıldığı için böyle olduğunu umut ediyorum.
sevinilmesi gereken haberdir. diğer sitelerin sonunda iyi bir rakip geldi diye rekabete girmelerinin gerektiğinin göstergesidir.
Damat Yeni oyuncaklar alır artık. (bkz: swh)

Edit: zall, sen ne arıyon lan burda? Git serkan’ın yanına.
hepsiburada.com'u güya 1 milyar dolara falan alacağı öyle türkiye'ye gireceği beklentileri vardı. ama minimum masrafla giriş yaptığı görülüyor. büyümeyi zamana yayacak demektir.
rte duymasin, kolay yoldan memleketi amazon uzerinden satar artik araplara.
Market açmanın şuan için ücretsiz olduğu alışveriş sitesidir.

Marketimi açtım, başvuruları yaptım. yakında satışlara başlayacağım sitedir..
Türkiye pazarına şen kardeşler.com kalibresinde girmiş firma

Ulan yüzlerce milyar dolarlık devsin yakisiyor mu, bi kaçyüz model ürünle pazara girmek.

Ki bir açılış indirimin bile yok doğru düzgün, bir onceden bilgilendirme yok.

Test yayıni gibi amk.

Vasat ötesi şu anki amazon...
amazon com tr olarak da bilinir ki kendilerini böyle ifade ediyorlar.
ürünler zamanla çoğalacaktır.diğer satıcılar bir kaç platformda birden olduğundan amazon da olmaları rekabet ve ürün çeşitliliği konusunda fark yaratmaz ancak direk amazon un sattığı ürünler rekabeti ve ürün çeşitliliğini arttıracaktır.
en önemlisi amazon.de ve amazon.co.uk ile entegreli çalışırsa pazarda hızlıca birinciliği alır.
n11, hepsiburada, gittigidiyor ve benzeri yerli alışveriş sitelerinin zki tuttuğunun ilanıdır. Zira amazon dünyada ki en büyük tedarikçidir.
oysa ticaret bakanı daha bugün yerli malı logosunun tanıtımını yapmıştı. yerli malı yurdun malı herkes onu hoplatmalı.
tüm kargoların hızaya girmesini diliyorum.
Bu dolar kuru ile işi pek zor. Tabi Ekonomik kriz de cabası... Pardon ekonomik kriz değil, ekonomik savaş.
Ne olacak ki? Garip ülkemin sıradan heyecanları sakin olun kimse hayrını göremeyecek malesef.
Ucuz tüketimi bize reva görmeyen evrenin anasıyla iş pişireyim.
dolar kuru böyleyken pek satış yapabileceğini düşünmüyorum. kapatsın gitsin. dolar bu haldeyken mi akıllarına gelmiş? kaç senedir türkler alışveriş yapıyor.
sabah acıldıgını ogrendiğimde sıcak fırsatları içerisinden, piyasanın &40 daha uygununa, 2 adet Remi note 5, 1 adet philips 47 inc televizyon almış olan şahsımı ihya etmiştir.

En azından, yerli firmalarımızın kendisine ceki düzen vermesini sağlayacaktır.
youtube'da biraz fazlaca geçirdiğimiz lokal girişim.. https://www.youtube.com/watch?v=VBNT-dR0lwY
revelation yazarımızın;

dijital pazarlama ve sosyal medya isimli kitabını piyasadan 10 taale daha pahalı satan çakal firma.
Süper ötesi çalışan firma. Ben böyle bir hız, müşteri memnuniyeti görmedim. Prime üyelikle dün gece 11 de öylesine 2 tane şey sipariş ettim, sabah 11 de geldi. inanabiliyor musunuz? 12 saate elimde oldu. Trendyolda vs kaç günde geliyor size? Parasını sonuna kadar hak ediyor.
Kitap almak için mantıklı bir site.
prime özelliği sayesinde alışveriş ve teslimatın kolaylaştığı site.