bugün

amazon un film dizi platformu.
imdb puanını vermesi hoşuma gitti
aylık 7.90 ücreti de uygun görünüyor.
şimdi netflix düşünsün.
hala 8 tl'ye laf atan ergenler var.
milletin 8 euro ödediği şeye sen 1 euro ödüyorsun. kapat o çeneni.

ayrıca (bkz: Amazon Prime Video)
maliye bakanlığını göreve çağırıyorum buradan kardeşim, fiyatı düşük tutarak itibarımızı zedelemeye çalışıyorlar ekonomi kötü algısı yapıyorlar. yok mu ötv kdv falan koysanız şuna.

ucuz uygulamadır.
tc tarihi boyunca daha iyi bir fiyat/performans ürünü gelmedi ve gelemeyecek. büyük adamsın jef abi. allah razı olsun.
Fleabag ve x files’ i bulunduran kaliteli platform.
çok cüzzi bir fiyata onlarca kaliteli dizi izleme, makul indirimler ile alışveriş yapmayı sağlayan amazon özelliğidir. kargosu da bekletmez. memnun kalırsınız.
gariban dostudur. döviz kurları ebesinin üreme organına kadar çıkmışken ısrarla 8 tl fiyatla hem alışveriş sitesindeki fırsatlardan, hem prime video platformundan hem de prime gaming ile ücretsiz sağlanan kaliteli oyunlardan istifade edebiliyoruz. bunların tamamı 8 lira ya. bir çok şehirde 4 ekmek alınmaz o parayla.
amazon'dan alışveriş yapmam üzerine bir aylık kullanımı bedava heidye ettiler. sonrasında fark etmeden kullanmaya ücretli şekilde devam etmişim. parks and recreation dizisi için kullanıyorum.
tek şikayetim altyazılarda bazen sorun oluyor. <> şu şekilde işaretler oluyor cümlenin başına ve sonunda. bu sorunu da hallediverin be zor olmasa gerek.
yerli içerik üretmeye başlamış .
ücretine yaklaşık %400 zam geldi. Prime abonelik fiyatı 7.90 TL’den 39 TL’ye yükseltildi.
bugün itibariyle üyeliğimi sonlandırdığım gereksiz platform. aslında yaptıkları zamma kadar ayrılmak gibi bir fikrim de yoktu.
dizileri güzeldi ama zam yapılması beni üzdü. Upload 3. sezon çıktığında kaçak izlerim
boyz 4. sezondan sonra muhtemelen üyelerin %90 ınını kaybedecek.
%500'lük fahiş zam oranından sonra üyeliğimi sonlandırdığım oluşum.

tamam zam yapılır da %500 ne ulan? türk ev sahiplerini de geçti pezevenkler.
(bkz: https://www.uludagsozluk.com/e/45264147/)
Maşallah denmemiş ve nazarı %400 damage ile yemiştir.
uzun süre boyunca zam yapmadığı için teşekkürü hak eden, bol içeriği olan kaliteli platform.
Son fiyat güncellemesi üzmüştür. Son kale de gitti. Mutlu musun Amazon:/
Pis fakirler!

Cok geldi di mi altı üstü 39 lira?

Bana da çok geldi düşünüyom karar veremedim henüz.
Reklam panolarında verdikleri reklamlardan bir sıkıntı olacağını anlamıştım,netflix e göre halen uygundur ama fp olarak disney plus derim.
amazon prime day indirimleri için danla bilic ve berfu yenenler gibi isimlerle anlaşmış. sosyal medya hesaplarından hangi ürünlerde indirim istediklerini takipçilerine soruyorlar. yazlık kıyafet istedik tabii. hadi bakalım. beklemedeyiz.
amazon’un dizi film programıdır.
niyet ettim yardım istemeye, kullanan var mıdır?

ed: yardım istiyoruz artılıyorlar ne değişik insanlarsınız. nefret ettiğim ekşiden göt biri sayesinde öğrendim. yazıklar olsun.
Tıpkı Netflix gibi SJW bataklığına dönmüş platformdur
invincible dizisinde Amber karakterini siyahi yapmışlardı.