bugün

(bkz: amanbenburadakalmışım)
(bkz: çıkarınbeniburdan)
"beyza'nın kadınları" adlı filmin, fahir atakoğlu'na ait müziklerinden biri.
çoktaaaan yazar olmuş da kimse hoş gelen yeni yazarımız dememişş!! kaç ay oldu yahu yazar olalı... nice hep beraber, mutlu aylara ve yıllara canım kardeşim benim. * *
kadınlar gününü kutladığım beraber büyüdüğüm canım arkadaşım. **
güzel entryleri olan takip ettiğim kadarıyla pek bir duygusal yazar arkadaş. **
insan yaşlandıkça daha bir bağlanıyor geçmişine, daha çok sahipleniyor geçmişinden getirdiklerini. bugün düşündüm kaç sene geçti biz tanışalı, sen beni mucizelere inandıralı...
lise 1 deydik, okul açıldıktan 15 gün sonra sınıfa tanımadığımız komik komik toklar takan bir kız gelmişti. başta tokalarıyla tezat oluşturan bir yüz ifadesi vardı, çok ciddi ve mesafeliydi. sonra tanıdıkça bizi alıştı bize, tokalarına benzedi kendisi de...
ve seneler sonra * bakıyorum da o komik tokalı kız şimdi benim en sadık dostum. benimle birlikte sevinen, sırf ben üzüldüm diye üzülen, benim için hiç olmadık süprizler yapan ve hayatımı daha yaşanılır kılan... iyi ki varsın, iyi ki her zaman arkamdasın. şunu unutma ki, yaşadığım süre içerisinde ne olursa olsun yanında ve arkanda olacağım. her zor anında hep yanına koşacağım... canımın diğer yarısı * doğum günün kutlu olsun...